2023-12-05T15:17:00+01:00 "Kłamiesz" - Nowy Przebój Top Girls! Znamy szczegóły produkcji! Zobacz przedpremierę! Poznaj szczegóły nowego singla Top Girls "Kłamiesz". Emocjonalny utwór i mroczny teledysk zapowiadają premierę 15 grudnia https://disco-polo.info/uploads/news/klamiesz---nowy-przeboj-top-girls-znamy-szczegoly-produkcji-zobacz-przedpremierejpg.jpg

"Kłamiesz" - Nowy Przebój Top Girls! Znamy szczegóły produkcji! Zobacz przedpremierę!

Autor: Adam Begier , 05 Grudzień 2023  15:17
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls

Poznaj szczegóły nowego singla Top Girls "Kłamiesz". Emocjonalny utwór i mroczny teledysk zapowiadają premierę 15 grudniaReklama

  Reklama

  "Kłamiesz" - Odkrywamy Kulisy Nowej Odsłony Top Girls

  Zespół Top Girls, znany z energetycznych hitów disco polo, ponownie zaskakuje swoich fanów. Tym razem artyści prezentują utwór "Kłamiesz", który już przed premierą budzi spore emocje. Jest to propozycja, która wyraźnie odbiega od dotychczasowego, weselszego repertuaru grupy.

  24 Godziny na Planie - Jak Powstawał Teledysk?

  Ekipa Everest Films, z którą Top Girls współpracowały przy poprzednim klipie "Kiedy mnie dotykasz", ponownie dołączyła do zespołu, by stworzyć teledysk do "Kłamiesz". Całość produkcji zajęła około 24 godzin, a finalny efekt to połączenie mrocznej atmosfery, dopracowanej scenografii i wyrazistych kreacji członkiń zespołu. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczny, wyraźny makijaż, który dodaje teledyskowi dodatkowego charakteru.

  Co ciekawe, "Kłamiesz" wydaje się być utworem znacznie bardziej emocjonalnym niż poprzednie produkcje grupy. Sam utwór opisuje się jako krzyk, wyraz silnych emocji, które wyłaniają się, gdy prawda wychodzi na jaw. To uniwersalna historia, z którą można się utożsamić, niezależnie od wieku czy doświadczeń życiowych.

  Za stworzenie utworu "Kłamiesz" odpowiadają Kuba Urbański oraz Dominik Kot, którzy przyczynili się do powstania tekstów i melodii. Aranżację przygotował Adrian Grzybowski, co dodatkowo wzbogaca wartość muzyczną nowego singla. Premiera utworu zapowiedziana jest na 15 grudnia, co niezmiernie elektryzuje fanów zespołu.

  Ten nowy kierunek w muzyce Top Girls pokazuje ich wszechstronność i zdolność do eksperymentowania z różnymi emocjami oraz stylami muzycznymi. "Kłamiesz" może stanowić istotny punkt zwrotny w karierze zespołu, otwierając przed nimi nowe możliwości artystyczne.

  Co czeka fanów Top Girls?

  Oczekiwanie na premierę "Kłamiesz" jest coraz większe. Fani zespołu z niecierpliwością czekają na to, jak grupa poradzi sobie z nowym, emocjonalnym brzmieniem. Czy "Kłamiesz" stanie się kolejnym przebojem na listach hitów? Czas pokaże, ale już teraz można przewidywać, że utwór ten wywoła spore zainteresowanie wśród miłośników disco polo.

  "Kłamiesz" Top Girls to nie tylko kolejny utwór w dorobku zespołu. To świadectwo ich artystycznej ewolucji i gotowości na nowe wyzwania muzyczne. Premiera teledysku, która odbędzie się 15 grudnia, z pewnością przyniesie odpowiedzi na wiele pytań dotyczących nowego kierunku, w jakim zmierza zespół. Pozostaje czekać i trzymać kciuki za kolejny sukces Top Girls na polskiej scenie muzycznej.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Disco Polo Music telewizja z muzyką disco polo
  2. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!
  3. Diadem ponownie na szczycie! Ich najnowszy hit 'Z Tobą' zdobywa uznanie!
  4. Camasutra zapowiada gorącą premierę: 'Temu dam'! Zobacz przedpremierę już teraz!
  5. "Tej Nocy" - nowa produkcja od Szmajkowskiego! Podbije świat disco polo?
  6. Zaskakująca rodzinna tajemnica Sławomira ujawniona w nowym teledysku na Dominikanie
  7. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  8. Teresa Werner wszystkich zaskoczyła! Zobacz jej zjawiskowe nogi i odważny dekolt

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie