Reklama
Polecamy


Reklama

Kino samochodowe z gwiazdą disco polo! Seans pod gwiazdami!

2020-06-11T09:50:00+02:00 Kino samochodowe z gwiazdą disco polo! Seans pod gwiazdami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/kino-samochodowe-z-gwiazda-disco-polo-seans-pod-gwiazdami-1590948162.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

Przymusowe wolne, zmusza ich do organizacji czasu w sposób inny, niż dotychczas. Większość artystów ma teraz chwilę dla siebie i zatraca się

Reklama

Świat disco polo od dwóch miesięcy ładuje baterie na „lepsze dni”. Przymusowe wolne, zmusza ich do organizacji czasu w sposób inny, niż dotychczas. Większość artystów ma teraz chwilę dla siebie i zatraca się w ciekawych, nowych zajęciach.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!

Jeden z najbardziej popularnych wokalistów muzyki tanecznej - Bartek Padyasek, nie ma oporów przed pokazywaniem czym aktualnie się zajmuje. Na jego instagramie, codziennie możemy oglądać story z prywatnego życia. Lider zespołu D-bomb, nie żałuje odbiorcom żadnych szczegółów.

W najświeższej relacji, Bartek pokazał jak zamierza spędzić wolny wieczór. Udał się na Tarchomin, gdzie organizowane było kino pod gwiazdami w autach! Wystarczyło zaparkować samochodem na przeciwko ekranu, złapać odpowiednie fale radiowe, by odbierać dźwięk filmu i rozkoszować się seansem!

Wokalista zdradził, że na placu dostępny był również food track, który zapełniał brzuchy głodomorom. Artysta podczas wydarzenia obejrzał film „Wilk z Wall Street”, popularną komedię z 2013 roku. Taki rodzaj rozrywki to wspaniała alternatywa na jeden z wielu, luźnych wieczorów! Braliście kiedyś udział w podobnym wydarzeniu?

Jaką produkcję filmową chcielibyście zobaczyć w ten sposób?

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  2. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!
  3. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.