2024-02-19T06:30:00+01:00 Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa Kamil Kossakowski, lider DiscoBoys, zadziwia fanów niesamowitą interpretacją na perkusji utworu Lanberry i Tribbsa 'Dzięki, że jesteś'. Sprawdź, jak mu poszło https://disco-polo.info/uploads/news/kamil-kossakowski-z-discoboys-w-hicie-dzieki-ze-jestes-lanberry-tribbsajpg.jpg Disco-Polo.info

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa


Kamil Kossakowski, lider DiscoBoys, zadziwia fanów niesamowitą interpretacją na perkusji utworu Lanberry i Tribbsa 'Dzięki, że jesteś'. Sprawdź, jak mu poszło

Autor: Adam Begier, 19 Luty 2024  06:30
Źródło zdjęć: nstagram.com/kamil_kossakowski/
Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
 2. Magda Niewińska zachwyca nową wersją kultowego hitu "Chcę wyjechać na wieś"
 3. Bayer Full i Sławomir Świerzyński znów na topie z kultowym hitem "Szła dzieweczka do laseczka"| VIDEO

  W świecie disco polo, gdzie każdy dzień przynosi nowe dźwięki i emocje, Kamil Kossakowski, lider zespołu DiscoBoys, ponownie zaskakuje fanów swoim muzycznym talentem. Tym razem artysta, znany z aktywnej obecności w mediach społecznościowych, postanowił wykonać cover popularnego utworu Lanberry i Tribbsa, "Dzięki, że jesteś", prezentując go w zupełnie nowym świetle.

  Kamil Kossakowski – Perkusyjne Eksperymenty

  Kamil Kossakowski, choć głównie kojarzony z energetycznymi występami jako wokalista DiscoBoys, tym razem postanowił zaskoczyć swoich fanów i zaprezentować swoje umiejętności gry na perkusji. Cover utworu "Dzięki, że jesteś" w wykonaniu Kamila, to nie tylko hołd dla oryginalnej kompozycji Lanberry i Tribbsa, ale też pokaz wielowymiarowości talentu lidera DiscoBoys. Warto zaznaczyć, że Kamil nie tylko śpiewa, ale również aktywnie uczestniczy w tworzeniu aranżacji muzycznych swojego zespołu.

  Nowa Odsłona Hitu "Dzięki, że jesteś"

  "Dzięki, że jesteś" w wykonaniu Kamila Kossakowskiego to wyjątkowe brzmienie perkusji. Artysta, wykorzystując swoje muzyczne doświadczenie, nadał utworowi nowe życie, zachowując jednocześnie jego pierwotny, emocjonalny przekaz. To właśnie umiejętność łączenia różnych stylów muzycznych sprawia, że Kamil Kossakowski wyróżnia się na tle innych artystów disco polo.

  Zachęcamy do obejrzenia nagrania, gdzie Kamil Kossakowski w pełni oddaje się rytmom utworu "Dzięki, że jesteś". Jego interpretacja pokazuje, jak uniwersalny i otwarty na eksperymenty jest świat disco polo, a także jak ważna jest w nim rola osobistego zaangażowania i pasji do muzyki.

  Zobacz również: Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?


  DiscoBoys - Tango

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!
  2. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
  3. Arek Kopaczewski w hicie LoverBoya – "Idealni". Ostre słowa gwiazdy disco polo "Wszystko na pokaz! "
  4. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!
  5. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
  6. Zaskakujący zwrot akcji! Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znowu samotny – oto powód!
  7. Koncert zespołu Mejk w klubie Scorpio Wnory Wiechy już dziś 13 kwietnia!
  8. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie