2021-10-20T12:19:00+02:00 Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dl https://disco-polo.info/uploads/news/kamil-chludzinski---extazy-zdradza-plany-na-przyszlosc-to-bedzie-niezwykle-pracowita-jesien-w-wykonaniu-gwiazdora-disco-polojpg.jpg

Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!

Redakcja , 20 Październik 2021  12:19
Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Znany gwiazdor disco polo zdradził pikantne plany na najbliższe miesiące


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Najbliższe miesiące będą należeć do Kamila Chludzińskiego z grupy Extazy! Artysta przygotował wiele muzycznych niespodzianek!

Zobacz również: Gwiazdy zespołu Top Girls podbijają rynek muzyczny w Polsce! Na ich konto wpłynęły miliony!

Uwielbiany gwiazdor disco polo nie próżnuje. Artysta wciąż pracuje nad nowymi niespodziankami dla swoich fanów, które lada dzień ujrzą światło dzienne. Kamil Chludziński tylko nam zdradził swoje najbliższe plany na przyszłość. Są naprawdę ambitne!

Kamil Chludziński to popularny lider zespołu Extazy, który w disco polo może poszczycić się naprawdę mocną pozycją. Jego kawałki takie jak: “Noc taka czarna”, “Buzi to za mało”, czy “Chciałem być” rozbiły bank na YouTube odnotowując wielomilionowe wyświetlenia!

Reklama

Fani zespołu Extazy z niecierpliwością wypatrują kolejnego krążka swojego idola. Od poprzedniego wydawnictwa Kamila minęło już kilka lat, a przez ten czas jego dorobek artystyczny powiększył się o naprawdę sporą liczbę hitów. Wypadałoby w końcu podsumować ten muzyczny etap naznaczony pasmem niezwykłych sukcesów!

Okazuje się, że wielbiciele grupy Extazy wreszcie doczekali się spełnienia swoich marzeń! Uwielbiany wokalista na przełomie listopada i grudnia planuje wydać swój najnowszy krążek, który z pewnością szybko pokryje się złotem! Płyta zawierać będzie wszystkie najnowsze kawałki artysty, które osiągnęły zawrotną popularność w sieci!

Do nowego wydawnictwa Kamil planuje nagrać także premierowy teledysk, który z pewnością kolejny raz zachwyci jego wielbicieli. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bowiem zapowiadają się naprawdę udane miesiące w towarzystwie formacji Extazy!

Reklama

Kamil Chludziński myśli już także o nowym roku. Wokalista planuje nagrać kolejne przeboje i teledyski, którymi ponownie będzie chciał powalczyć o sympatię fanów. Artysta zapowiada także pikantną sesję zdjęciową, ale to na razie tajemnica!

Rok 2022 według zapewnień wokalisty przyniesie zupełnie nową odsłonę zespołu. Kamil zamierza bowiem powrócić do korzeni i poza romantycznymi kawałkami do jego repertuaru powrócą nieco odważniejsze piosenki! Czy doczekamy się zatem hitu, który przebije słynne “Kakao”? 

Zobacz również: Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Extazy - Patrzę sercem
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  2. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  3. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa
  4. Córka Magdy Narożnej w teledysku zespołu Piękni i Młodzi! Grupa disco polo zaskoczyła nowością!
  5. Znana wokalistka disco polo cała w czerwieni! Monika Chwajoł wygląda jak księżniczka z popularnej bajki?!
  6. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  7. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  8. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami