2024-02-17T15:09:00+01:00 Justyna Lubas z 3 obiecującymi premierami "Mezalians", "Po co", "Maleńka" w 20 Justyna Lubas z trzema elektryzującymi premierami w 2024! Od przełomowej miłości w 'Mezalians' po silną deklarację w 'Maleńka' - to musisz zobaczyć https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-z-trzema-obiecujacymi-premierami-mezalians-po-co-malenka-w-2024-tylko-u-nas-zdradzamy-daty-i-szczegolyjpeg.jpeg Disco-Polo.info

Justyna Lubas z 3 obiecującymi premierami "Mezalians", "Po co", "Maleńka" w 2024! Tylko u nas. Zdradzamy daty i szczegóły!


Justyna Lubas z trzema elektryzującymi premierami w 2024! Od przełomowej miłości w 'Mezalians' po silną deklarację w 'Maleńka' - to musisz zobaczyć

Autor: Adam Begier, 17 Luty 2024  15:09
Źródło zdjęć: archiwum prywatne Justyny Lubas
Justyna Lubas z 3 obiecującymi premierami
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zaskakujące Kwoty na Komunię 2024: Sprawdź ile powinno dać się jako prezent
 2. Wielka niespodzianka dla fanów BMW?! Gwiazdy disco polo Faster zaskakują w nowości "BEEMA"!
 3. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA

  Rok 2024 zapowiada się niezwykle emocjonująco dla fanów muzyki disco polo, a szczególnie dla miłośników twórczości Justyny Lubas. Artystka, znana ze swojego wyjątkowego głosu i charyzmy, zapowiedziała trzy spektakularne premiery, które z pewnością zelektryzują rynek muzyczny. Każda z nich obiecuje być nie tylko muzycznym, ale i wizualnym wydarzeniem, zwracając uwagę na różnorodność i głębię talentu Justyny. Z racji pojawienia się dezinformacji związanej z terminami zbliżających się premier oraz licznych zapytań przedstawiamy Wam oficjalną informację związaną z nadchodzącymi publikacjami. 

  Premiera nr 1 "Mezalians" - Historia przekraczająca granice

  29 grudnia w malowniczej "Tawernie pod sosnami" w Kielnarowej koło Rzeszowa, Justyna Lubas stworzyła coś wyjątkowego - teledysk do utworu "Mezalians". Wizualna opowieść o miłości przekraczającej granice społeczne, gdzie biedny chłopak z niższych sfer i bogata, zadbana dziewczyna przekonują się, że prawdziwe piękno i wartość człowieka nie zależą od statusu materialnego. To opowieść o odkrywaniu wewnętrznego piękna i profesjonalnym tańcu, który staje się językiem porozumienia między bohaterami. Premiera tego emocjonującego teledysku zaplanowana jest na 2 marca 2024 roku. Ten utwór został nagrany z Dawidem Tymińskim z zespołu Raider.

  Premiera nr 2 "Po co" - Siła kobiecej niezależności

  Kolejna premiera to teledysk do piosenki "Po co", który został nagrany 21 grudnia w studio w Rzeszowie. Justyna prezentuje się tutaj w roli prawdziwej divy, eksplorując silną i piękną stronę kobiecości. Utwór ten jest manifestem niezależności i siły, gdzie artystka stawia pytanie "Po co" kontynuować relację z mężczyzną, który okazuje się być niewarty uwagi. Premiera tego klipu, który zapowiada się jako elegancki i pełen gustu, przewidziana jest na 30 marca 2024 roku. W klipie zatańczyły dziewczyny z Temptation Tancerze Nitkowskiej.

  Premiera nr 3 "Maleńka" - Deklaracja niezależności

  Ostatnia z zapowiedzianych premier, "Maleńka", to utwór, w którym Justyna Lubas wyraźnie deklaruje swoją niezależność. Teledysk, nakręcony również w Rzeszowie, prezentuje artystkę w solowej roli, gdzie mówi stanowcze "nie" niewierności i bólowi. W klipie artystka zmienia swój wizerunek aż pięć razy, prezentując się zarówno seksownie, jak i zadziornie. Premiera tego odważnego i pełnego emocji teledysku zaplanowana jest na 27 kwietnia 2024 roku.

  Justyna Lubas, z każdym kolejnym krokiem na scenie disco polo, udowadnia, że jej talent i kreatywność nie znają granic. Te trzy premiery nie tylko potwierdzają jej miejsce w świecie muzyki, ale także obiecują wprowadzić świeżą i ekscytującą energię w gatunek disco polo. Fanów czeka prawdziwa uczta dla oczu i uszu, a rok 2024 zapowiada się jako wyjątkowy czas w karierze tej niezwykle utalentowanej artystki. 

  Zobacz również: Cała Polska pokochała nową wersję "Szukaj mnie" od Camastury i Defis! | VIDEO


  JUSTYNA LUBAS - POCAŁUNEK

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Co ty mi dasz ale to DRILL" w mocnej klubowej wersji! To będzie hit na parkietach?
  2. Wielka gratka dla fanów disco polo?! Capitan Folk zaskakuje nowością "Miłość wymarzona"! Posłuchaj jako pierwszy
  3. Polacy GO kochają?! Król Latino Skolim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! | VIDEO
  4. To najpiękniejszy i najseksowniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie Top Girls na scenie!
  5. "Miłość Jedno Ma Serce" - DanielBand US. Przepiękna nowość już dostępna!
  6. Popularna wokalistka disco polo Iness SZCZERZE o zarobkach z serwisu YouTube! Można zbić fortunę?!
  7. Zenek Martyniuk bez ogródek!! Szokujące wyznania po weselu syna! Wiemy co myśli o Faustynie, swojej synowej!
  8. Zmiana w Top Girls! Nie uwierzysz, jak teraz wygląda Natalia Siemieniecka - znana wokalistka disco polo! Fani zachwyceni!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie