2024-03-17T10:57:00+01:00 Justyna Lubas z nową produkcją pt. "Po co"! Mamy nowość wokalistki disco polo! To będzie zaskoc Justyna Lubas wstrząsa światem disco polo nowym teledyskiem 'Po co'. Elegancja, siła i niezależność w zaskakującej odsłonie https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-z-nowa-produkcja-pt-po-cojpg.jpg Disco-Polo.info

Justyna Lubas z nową produkcją pt. "Po co"! Mamy nowość wokalistki disco polo! To będzie zaskoczenie | VIDEO


Justyna Lubas wstrząsa światem disco polo nowym teledyskiem 'Po co'. Elegancja, siła i niezależność w zaskakującej odsłonie

Autor: Adam Begier, 17 Marzec 2024  10:57
Źródło zdjęć: archiwum prywatne Justyny Lubas
Justyna Lubas z nową produkcją pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
 2. Czadoman: Tłum fanów na koncercie w Białobrzegach zaśpiewał HIT 'Na końcu świata'! Co za widowisko! Zobacz to nagranie
 3. Czy 'Różyczka' TALIPA & PANA MARECZKA pobije popularność 'Bombelka'? Nowy hit disco polo już jest!
Reklama

  Zapowiedź nowego teledysku Justyny Lubas wywołała prawdziwe poruszenie w świecie muzyki disco polo. "Po co" to tytuł, który już teraz wywołuje emocje i zaciekawienie. Czym zaskoczy nas Justyna tym razem?

  Nowa Odsłona Justyny Lubas

  W najnowszym teledysku, którego premiera odbędzie się 30 marca 2024, artystka prezentuje się w nowym, odważnym wydaniu. Justyna Lubas, znana z dynamicznych i pełnych pasji występów, tym razem przybiera rolę prawdziwej divy. Klip do piosenki "Po co", zarejestrowany w Rzeszowie, jest manifestem niezależności i siły kobiet. Artystka stawia pytanie o sens kontynuowania związku z mężczyzną, który nie jest w stanie docenić jej wartości.

  Justyna Lubas zawsze zaskakuje swoją publiczność. Tym razem artystka zapowiada teledysk, który ma być wyrafinowany i pełen gustu. Wyjątkowa scenografia, charakterystyczna dla stylu Justyny, w połączeniu z nowoczesnymi efektami, ma zachwycić fanów. Dodatkowo, w klipie pojawią się tancerki z Temptation Tancerze Nitkowskiej, co zapowiada niezwykle dynamiczne i porywające ujęcia.

  Siła Kobiecości w Disco Polo

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Teledysk "Po co" staje się manifestem nowoczesnej kobiety w branży disco polo. Justyna Lubas nie boi się zadawać trudnych pytań i wyrażać silnych emocji. W jej wykonaniu piosenka staje się nie tylko utworem muzycznym, ale także opowieścią o sile, niezależności i odwadze, które są ważne dla każdej kobiety.

  Artystka, znana z wyjątkowego głosu i charyzmy, w teledysku "Po co" prezentuje też nowy wizerunek. Jest to połączenie elegancji, klasy i nowoczesności, co czyni z niej ikonę stylu w świecie disco polo. Zapowiada się, że nowa produkcja artystki nie tylko utrwali jej pozycję na muzycznej scenie, ale także przyczyni się do zmiany postrzegania roli kobiety w tej branży.

  Z niecierpliwością czekamy na premierę teledysku "Po co" Justyny Lubas. Czy nowa produkcja przebije popularność poprzednich hitów artystki? Jedno jest pewne – Justyna Lubas nie przestaje zaskakiwać i inspirować swoją publiczność.

  Zobacz również: Mega premiera: Skolim i Heidfeld: „Tylko z nią”! To super hit z cudownym klipem?

  Zobaczcie przedpremierę Justyna Lubas - Po co

  Reklama

  JUSTYNA LUBAS & RAIDER - Mezalians

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorący duet gwiazd disco polo! Spike & Midix podbijają serca fanów nowym hitem „Pamiętam Twoją Twarz”!
  2. Użyli dynamitu w disco polo?! Grupa VIBE zaskakuje premierą "Jej dotyk" Klip pełen zaskakujących zwrotów akcji!
  3. Gwiazda Disco Polo Wystąpi w Domaniewicach! Szykujcie się na niezapomniany festyn rodzinny
  4. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
  5. Zapomniany hit DBomb powraca! "Zielony kapelusz" w nowym teledysku zaskoczy Cię
  6. Ogromny pożar na Marywilskiej w Warszawie! Odbywały się tam koncerty disco polo!
  7. Czadoman: Tłum fanów na koncercie w Białobrzegach zaśpiewał HIT 'Na końcu świata'! Co za widowisko! Zobacz to nagranie
  8. Dni Łomży 2024: Mig, Miły Pan i hip-hopowy Young Łomża Festiwal

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie