2024-02-26T15:16:00+01:00 Justyna Lubas i Raider w porywającym utworze 'Mezalians'! Zobaczcie przedpremierowo teledysk! Justyna Lubas i Raider w 'Mezalians' - rewolucyjny utwór disco polo! Zobacz niezwykłą historię miłości w malowniczej Tawernie pod Sosnami https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-i-raider-w-porywajacym-utworze-mezalians-zobaczcie-przedpremierowo-teledyskjpg.jpg Disco-Polo.info

Justyna Lubas i Raider w porywającym utworze 'Mezalians'! Zobaczcie przedpremierowo teledysk!


Justyna Lubas i Raider w 'Mezalians' - rewolucyjny utwór disco polo! Zobacz niezwykłą historię miłości w malowniczej Tawernie pod Sosnami

Autor: Adam Begier, 26 Luty 2024  15:16
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Justyna Lubas i Raider w porywającym utworze 'Mezalians'! Zobaczcie przedpremierowo teledysk!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 2. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
 3. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!

  Mamy coś wyjątkowego dla fanów disco polo! Justyna Lubas, znana i ceniona postać na scenie muzycznej, we współpracy z Dawidem Tymińskim z zespołu Raider, przygotowała niezwykłą niespodziankę dla swoich fanów. Ich najnowszy utwór, "Mezalians", zapowiada się na jeden z najbardziej emocjonujących i przełomowych hitów tego roku.

  "Tawerna pod Sosnami" – tam powstał teledysk do piosenki pt. 'Mezalians'

  29 grudnia w urokliwej "Tawernie pod Sosnami" w Kielnarowej koło Rzeszowa, Justyna Lubas stworzyła coś więcej niż zwykły teledysk. "Mezalians" to wizualna opowieść o miłości, która przekracza granice społeczne. Biedny chłopak z niższych warstw społecznych i bogata, zadbana dziewczyna odkrywają, że prawdziwa wartość człowieka nie jest związana z jego statusem materialnym. Jest to historia o odkrywaniu wewnętrznego piękna i profesjonalnym tańcu, który staje się wyjątkowym językiem porozumienia między bohaterami.

  Teledysk do "Mezalians" ma być premierowo zaprezentowany 2 marca 2024 roku na disco-polo.info. Już teraz wzbudza wielkie emocje i zainteresowanie wśród fanów disco polo. Obserwatorzy sceny muzycznej z niecierpliwością oczekują na to wydarzenie, które ma szansę zrewolucjonizować postrzeganie tego gatunku muzyki.

  "Mezalians" to nie tylko piosenka, ale również opowieść. Jest to dzieło, które łączy w sobie elementy romantyczne, społeczne i artystyczne. Justyna Lubas i Dawid Tymiński z zespołu Raider pokazują, że disco polo to nie tylko rytmiczna muzyka do tańca, ale również sposób na opowiadanie historii, które mogą poruszać i inspirować.

  Zachęcamy do oczekiwania na premierę i śledzenia dalszych informacji o tym wyjątkowym projekcie, który ma szansę stać się nie tylko hitem muzycznym, ale również ważnym głosem w kulturze współczesnej. "Mezalians" Justyny Lubas i Raidera - to utwór, który nie może umknąć uwadze żadnego miłośnika muzyki disco polo!

  Zobacz również: AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Iness przebija legendy disco polo! To najpopularniejsza kobieta w branży?
  2. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?
  3. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!
  4. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
  5. Wielka impreza! Taneczny Spodek 2025: Największe gwiazdy disco polo w Katowicach! Kto wystąpi, bilety!
  6. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  7. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
  8. "Przytul moje serce" – nowy hit od Boys! Mega premiera

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie