2023-11-07T08:30:00+01:00 Justyna Lubas dołączy do Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz-Zimeckiej? Mamy odpowiedź na to pytanie! Justyna Lubas po Top Girls: Czy dołączy do zespołu Topky? Angelika Żmijewska odpowiada https://disco-polo.info/uploads/news/justyna-lubas-dolaczy-do-angeliki-zmijewskiej-i-pauli-karpowicz-zimeckiej-mamy-odpowiedz-na-to-pytaniejpg.jpg

Justyna Lubas dołączy do Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz-Zimeckiej? Mamy odpowiedź na to pytanie!

Autor: Adam Begier , 07 Listopad 2023  08:30
Justyna Lubas dołączy do Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz-Zimeckiej? Mamy odpowiedź na to pytanie!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Justyna Lubas po Top Girls: Czy dołączy do zespołu Topky? Angelika Żmijewska odpowiadaReklama

  Reklama

  Disco polo to gatunek muzyczny, który od lat bawi, porusza i przede wszystkim łączy ludzi. Nic więc dziwnego, że zmiany w składach popularnych zespołów budzą ogromne emocje wśród fanów. Ostatnio na językach wszystkich miłośników tej energetycznej muzyki jest Justyna Lubas – była członkini kultowego zespołu Top Girls. Po jej niedawnym odejściu, w sieci zawrzało od spekulacji i domysłów. Czy Justyna dołączy do zespołu Topky, założonego przez byłe koleżanki z Top Girls, Angelikę Żmijewską i Paulę Karpowicz-Zimecką?

  Odejście Justyny Lubas z Top Girls

  W październiku tego roku branża disco polo obiegła wiadomość o odejściu Justyny Lubas z zespołu Top Girls. Była to decyzja, która zaskoczyła wielu fanów, gdyż Justyna była uznawana za jedną z kluczowych postaci w grupie. Top Girls, znane z takich hitów jak "Mleczko" czy "Zakochana", przez lata zdobywało serca słuchaczy swoją energią i chwytliwymi melodiami. Odejście Justyny z pewnością wpłynie na dalszą drogę zespołu.

  Czy Justyna Lubas dołączy do Topky?

  Spekulacje na temat przyszłości Justyny Lubas w branży disco polo były gorącym tematem wśród fanów. Wiele osób zastanawiało się, czy artystka zdecyduje się na współpracę z Angeliką Żmijewską i Paulą Karpowicz-Zimecką, które dwa lata temu również opuściły Top Girls, zakładając własny zespół – Topky. Plotki i domysły rozpaliły media społecznościowe, aż do momentu, gdy Angelika Żmijewska postanowiła oficjalnie zabrać głos w tej sprawie.

  Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instastories, jedno z pytań fanów dotyczyło właśnie ewentualnego dołączenia Justyny Lubas do Topky. Odpowiedź Angeliki była jasna i stanowcza: "Nie. Ja Paulita nie zmieniamy składu. Dobrze nam tak jak jest". Ta deklaracja zakończyła wszelkie spekulacje, potwierdzając, że Justyna Lubas nie zostanie nowym członkiem Topky.

  Przyszłość Justyny Lubas i Topky

  Z klarownym stanowiskiem Angeliki Żmijewskiej, fanów disco polo czeka teraz kolejne pytanie: co dalej dla Justyny Lubas? Po jej odejściu z Top Girls i potwierdzeniu, że nie dołączy do Topky, możliwości są szeroko otwarte. Czy Justyna zdecyduje się na karierę solową? A może dołączy do innego zespołu? Jedno jest pewne – talent Justyny Lubas i jej doświadczenie w branży disco polo z pewnością nie pozwolą jej na długo pozostać poza sceną muzyczną. Tym bardziej, że Justyna już ogłosiła plany solowe na swoją karierę.

  Podobnie zespół Topky, który od chwili swojego powstania zdobywa coraz większą popularność wśród miłośników disco polo, będzie kontynuować swoją działalność w niezmienionym składzie. Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka udowadniają, że są silnym i zgranym duetem, który nie potrzebuje zmian, aby dalej cieszyć się sukcesami.

  Zmiany w składach zespołów disco polo to naturalna kolej rzeczy, która zawsze budzi emocje. Odejście Justyny Lubas z Top Girls i spekulacje na temat jej przyszłości to kolejny rozdział w historii tego dynamicznego gatunku muzycznego. Co przyniesie przyszłość? Tego nie wie nikt, ale jedno jest pewne – świat disco polo nigdy nie przestaje zaskakiwać i z pewnością przyniesie nam jeszcze wiele emocjonujących chwil.

  Reklama

  Topky - Niebo

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gdzie kręcono Disco Polo? Tajemnice i ciekawostki o filmie
  2. Spełnij swoje marzenie i ZOSTAŃ GWIAZDĄ disco polo! Zespół Long & Junior organizuje wyjątkowy casting.
  3. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną
  4. Impreza roku?! Festiwal Disco Ostróda 2024 pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Co będzie się działo?!
  5. Premiera: Boys - Taka Sytuacja w nowej odsłonie
  6. Zaskakująca przeprowadzka gwiazdora Disco Polo - Co stało się z luksusowym domem Radosława Liszewskiego
  7. Power Boy wśród Rolników: Gwiazda Disco Polo na warszawskim proteście
  8. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie