Reklama
Polecamy


Reklama

Jurek Jorrgus z imponującym rezultatem!

2017-11-07T18:10:00+01:00 Jurek Jorrgus z imponującym rezultatem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/jurek-jorrgus-z-imponujacym-rezultatem-1510074623.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jurek z zespołu Jorrgus chce, aby została z nim na wieki! Na pewno tak będzie bo produkcja pt” Przy mnie na wieki” tylko dlaczego?

Reklama

Wynik 6 milionów to naprawdę imponujący rezultat, tym bardziej, że od premiery minęło dopiero dwa miesiące. To już kolejny artysta, który osiąga tak imponujący wynik wyświetleń swojego klipu.

Utwór miał premierę na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Nie wątpliwie Ostróda to jeden z ważniejszy przystanków każdego artysty podczas letniej trasy koncertowej. To swego rodzaju święto muzyki disco polo. Czy Ostróda to przepis na sukces?

Na pewno konkurs premier cieszy się dużym zainteresowaniem, dzięki temu utwór od razu trafia do wielkiej rzeszy fanów. Jednak to ciężka praca wokalisty, oraz sztabu innych osób sprawia, że ciekawy utwór połączony z nietuzinkowym teledyskiem daje prawdziwy sukces.

Niech Jurek zostanie z nami na wieki i tworzy tak fajne utwory.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  2. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  3. Przepiękna Paula Karpowicz (Top Girls) w ramionach przystojnego mężczyzny! Wielka miłość w świecie disco polo


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.