Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus z nowym teledyskiem! Nowość pt. "Teraz chcę podziękować Ci"

2018-05-27T19:20:00+02:00 Jorrgus z nowym teledyskiem! Nowość pt. "Teraz chcę podziękować Ci" https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/jorrgus-z-nowym-teledyskiem-nowosc-pt-teraz-chce-podziekowac-ci-1527425496.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Na Facebooku ukazały się zdjęcia z planu zdjęciowego do teledysku Jorrgusa. Pojawi się gość specjalny!

Reklama

Mimo tego, iż Jorrgus niedawno wydał piosenkę „Oczy Twe”, która konsekwentnie podbija sieć, Artysta nie zwalnia tempa. Na profilu Stykky Media na Facebooku pojawiły się zdjęcia z planu do najnowszego teledysku Jurka.

Utwór będzie nosił tytuł „Teraz chcę podziękować Ci”. Na dzień dzisiejszy nie znamy daty dokładnej premiery, ale Jorrgus na swoim fanpage zdradził więcej informacji!

Okazuje się, że utwór będzie współtworzony wraz z Maciejem Dziemiańczukiem i będzie stylem podobny do piosenki „W szczęściu”, która po dziś dzień jest wybierana przez Młode Pary jako utwór na pierwszy taniec weselny.

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza produkcja od Jurka i Macieja może być bardzo udana! Czekamy na więcej informacji. Wszystkie nowości w tym temacie znajdziecie oczywiście na Disco-Polo.info.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.
  2. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO
  3. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.