Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus stworzył hit?! Wiele na to wskazuje!

2017-09-05T13:00:00+02:00 Jorrgus stworzył hit?! Wiele na to wskazuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/09/jorrgus-stworzyl-hit-wiele-na-to-wskazuje-1504476768.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Ogólna

Jurek może być dumny ze swojej pracy! Doskonale rozpoczął miesiąc wrzesień!

Reklama

"Przy mnie na wieki" nowy hit od Jorrgus'a

Dokładnie 25 sierpnia mieliśmy przyjemność zaprezentować szerszemu gronu nowy utwór formacji Jorrgus pt. "Przy mnie na wieki". Od pierwszej godziny premiery licznik bił jak szalony.

Po niespełna 10 dniach licznik przy tym utworze wskazuje już ponad milion odtworzeń. Czy to oznacza, że piosenka to hit? Jeśli, popularność tej produkcji to z pewnością będzie można nazwać ten utwór wielkim przebojem.

Jurkowi i spółce serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Milion na koncie zespołu Mig! To kolejny sukces gwiazd disco polo!
  2. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!
  3. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.