Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus – Niebezpieczna|Najszybszy Koncert Świata (VIDEO)

2016-06-15T09:58:42+02:00 Jorrgus – Niebezpieczna|Najszybszy Koncert Świata (VIDEO) https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/06/jorrgus-najszybszy-koncert-swiata-rzeszow-niebezpieczna.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Podczas kolejnego koncertu z cyklu „Najszybszy Koncert Świata” – organizowanego przez radio VOX Fm – ekipa Pierwszej Zmiany wraz z grupą Jorrgus  pojawiła się w Rzeszowie, aby wspólnie z mieszkańcami tego miasta rozpocząć śpiewająco dzień.   ...

Reklama

Podczas kolejnego koncertu z cyklu „Najszybszy Koncert Świata” – organizowanego przez radio VOX Fm – ekipa Pierwszej Zmiany wraz z grupą Jorrgus  pojawiła się w Rzeszowie, aby wspólnie z mieszkańcami tego miasta rozpocząć śpiewająco dzień.

 

Jak zawsze podczas Najszybszego Koncertu Świata zespoły prezentują swoje największe przeboje. Znany wszystkim Jorrgus – w składzie Jerzy Szuj oraz Rafał Ralph – zaprezentował m.in. utwór pt. „Niebezpieczna”, który swoją premierę miał na początku ubiegłego roku.

 

Zobaczcie – na kolejnym fragmencie video z koncertu – jak bawił się Rzeszów wspólnie z zespołem Jorrgus.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  2. Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
  3. Nowy projekt Dawida Narożnego powstały w duecie z Endrju podbije branżę disco polo?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.