Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus - Monika | Mega premiera

2017-07-01T18:04:00+02:00 Jorrgus - Monika | Mega premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/07/jorrgus-monika-mega-premiera-1498925211.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Premiera

"Bo kiedy widzę cię Monika. Serce moje tyka", czy ten refren już niedługo będzie śpiewać cała Polska? Posłuchajcie nowości od Jorrgusa pt. "Monika".

Reklama

Ostatnia produkcja od formacji Jorrgus pojawiła się na disco-polo.info 28 lutego. Był to teledysk do piosenki pt. "Piękna nieznajoma". Tym razem Jurek postanowił zrobić prezent na początek wakacji i wydał singiel o pewnej kobiecie.

Kobieta o której śpiewa w swojej nowej produkcji nosi nazwę "Monika". Singiel przez Jurka był zapowiadany jakiś czas temu, ale dopiero teraz zdecydował się na publikację.

Zapraszamy do słuchania i oceny!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci!
  2. Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!
  3. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.