2023-08-20T11:31:00+02:00 Jorrgus dał czadu! Na żywo najnowszy hit pt. "Rozmarzone oczy" w Augustowie! Zobaczcie występ! Festiwal Muzyki Tanecznej w Augustowie zgromadził tłumy podczas energetycznego występu Jorrgusa, który zaśpiewał swój hit 'Rozmarzone oczy'. Zobacz nagranie na fan https://disco-polo.info/uploads/news/jorrgus-dal-czadu-na-zywo-najnowszy-hit-pt-rozmarzone-oczy-w-augustowie-zobaczcie-wystepjpg.jpg Disco-Polo.info

Jorrgus dał czadu! Na żywo najnowszy hit pt. "Rozmarzone oczy" w Augustowie! Zobaczcie występ!


Festiwal Muzyki Tanecznej w Augustowie zgromadził tłumy podczas energetycznego występu Jorrgusa, który zaśpiewał swój hit 'Rozmarzone oczy'. Zobacz nagranie na fanpage'u Green Star!

Autor: Adam Begier, 20 Sierpień 2023  11:31
Źródło zdjęć: facebook.com/jorrgus.music
Jorrgus dał czadu! Na żywo najnowszy hit pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
 2. Magda Niewińska powraca z nowością! "Mam tylko Ciebie"! Skoczna premiera disco polo!
 3. Skolim na Polsat Hit Festival – Prawdziwy Diament w Operze Leśnej! Zobaczcie występ NA ŻYWO | VIDEO
Reklama

  Energia Disco Polo w Augustowie

  W dniach 18-19 sierpnia mieszkańcy Augustowa oraz licznie przybyli goście mieli okazję doświadczyć prawdziwego muzycznego szaleństwa. Festiwal Muzyki Tanecznej, organizowany w malowniczym Augustowie, przyciągnął tłumy miłośników muzyki i dobrej zabawy. To wyjątkowe wydarzenie stało się niezapomnianą okazją do świętowania letnich dni przy rytmach disco polo, a jego zwieńczeniem był fenomenalny występ Jorrgusa!

  Jorrgus dał czadu!

  Podczas festiwalu na scenie pojawiło się wiele znanych i cenionych nazwisk polskiej sceny disco polo, ale jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów był koncert Jorrgusa. Ten charakterystyczny wokalista, kojarzony z energetycznymi i porywającymi utworami, zaprezentował swoją najnowszą produkcję - "Rozmarzone oczy". To utwór, który szybko zdobył serca słuchaczy i podbił listy przebojów.

  Rozmarzone Oczy: Biesiadny Hit Disco Polo

  "Rozmarzone oczy" to przykład tego, co najlepsze w gatunku disco polo. Melodyjna i chwytliwa melodia, dynamiczne tempo i tekst, który wpada w ucho - to elementy, które składają się na sukces tego utworu. Jorrgus, z charakterystycznym uśmiechem na twarzy, porwał publiczność do wspólnego śpiewania i tańczenia. "Rozmarzone oczy" to utwór, który nie tylko bawi, ale także łączy ludzi w radosnym tańcu i śpiewie.

  Magia Festiwalu Muzyki Tanecznej

  Festiwal Muzyki Tanecznej w Augustowie to nie tylko koncerty gwiazd disco polo. To również miejsce, gdzie ludzie mogą wspólnie świętować, integrować się i przeżywać niezapomniane chwile. Tegoroczna edycja przyciągnęła różnorodną publiczność - od młodych fanów muzyki disco po osoby starsze, które wspominały czasy, gdy ten gatunek muzyczny zaczynał zdobywać popularność.

  Występ Jorrgusa na scenie festiwalowej to był prawdziwy popis energii i pozytywnego podejścia do muzyki. Artysta nie tylko perfekcyjnie wykonał swoje utwory, ale również nawiązał kontakt z publicznością. Znając charakter disco polo, można było spodziewać się tańców, śpiewów i niekończącej się euforii, która dosłownie unosiła się w powietrzu.

  Występ Jorrgusa podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie zyskał szerokie uznanie nie tylko wśród uczestników, ale także na portalach społecznościowych. Na oficjalnym fanpage'u firmy Green Star, organizatora festiwalu, pojawiło się nagranie z tego wyjątkowego występu. Film pokazuje, jak publiczność oddaje się w rytmie "Rozmarzonych oczu", tworząc niesamowitą atmosferę jedności i radości.

  Reklama

  JORRGUS - Rozmarzone Oczy

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Jagoda zaskakuje nowym singlem! "Mam Plan" - piosenka, która przeniesie Cię w tropiki!
  2. Taką energię mają najlepsi?! Super Koncert gwiazd disco polo Mejk w Miejscowości Linie: Niezapomniana Zabawa!
  3. Szok! Klaudia Zielińska i Detmi z platynową i złotą płytą - Sprawdź, jakie hity zdobyły te prestiżowe wyróżnienia!
  4. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
  5. Maciej Smoliński w Utworze "To Były Piękne Dni" – Nagranie z gorącego koncertu w miejscowości Wilkowice
  6. Gorąca premiera zespołu Capella: "Gdzie Ty byłaś" - Disco z rockowym pazurem
  7. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
  8. Topky numer dwa w Polsce! Nowa piosenka "Kto wkurzy Cię jak ja" podbija świat muzyczny!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie