Reklama
Reklama

2016-03-31T21:04:00+02:00 Jest oświadczenie właściciela klubu w sprawie Magdy Narożnej W serwisie poranny.pl pojawiło się oficjalne oświadczenie Pana Bogusława, który jest właścicielem klubu Wnory Wiechy, w którym miało dość do nieprzyjemnej sytuacji mi https://disco-polo.info/uploads/news/2016/03/piekni-i-mlodzi.jpg

Jest oświadczenie właściciela klubu w sprawie Magdy Narożnej

Autor: Adam Begier , 31 Marzec 2016  21:04
Jest oświadczenie właściciela klubu w sprawie Magdy Narożnej
Źródło zdjęć:
Reklama

W serwisie poranny.pl pojawiło się oficjalne oświadczenie Pana Bogusława, który jest właścicielem klubu Wnory Wiechy, w którym miało dość do nieprzyjemnej sytuacji między Magdą Narożna, wokalistką Pięknych i Młodych a nim.   „W związku ...


Reklama

W serwisie poranny.pl pojawiło się oficjalne oświadczenie Pana Bogusława, który jest właścicielem klubu Wnory Wiechy, w którym miało dość do nieprzyjemnej sytuacji między Magdą Narożna, wokalistką Pięknych i Młodych a nim.

 

„W związku z licznie cytowaną wypowiedzią Pani Magdaleny Narożnej zamieszczoną na portalu facebook.pl w dniu 30.03.2016 r., wyjaśniam, co następuje w dniu 28 marca 2016 r. zespół Piękni i Młodzi wystąpił w miejscowości Wnory – Wiechy.

 

Bezpośrednio po koncercie Pani Magdalena Narożna zażądała wypłaty wynagrodzenia w kwocie odbiegającej od wcześniej umówionego. Na moją prośbę o przedłożenie rachunku zdenerwowała się. W momencie, gdy próbowałem ustalić przyczynę zmiany wysokości wynagrodzenia, jaką powinienem zapłacić za występ Zespołu, Pani Magdalena stała się agresywna, nadpobudliwa i zaczęła wobec mnie używać słów wulgarnych i obraźliwych. Nie sposób było się z nią porozumieć, wpadła w histerię. Uznałem, że dalsza rozmowa nie ma sensu, postanowiłem zapłacić wynagrodzenie bezpośrednio menadżerowi Zespołu, a Panią Magdalenę wyprosiłem z Klubu. Na odchodne Pani Magdalena wykrzykiwała kolejne groźby pod moim adresem.

 

Wbrew twierdzeniom Pani Magdaleny, cała nasza rozmowa odbyła się w obecności świadków. Stanowczo podkreślam, iż nie uderzyłem ani w żaden inny sposób nie naruszyłem nietykalności cielesnej Pani Magdaleny Narożnej. Wypowiedź Pani Magdaleny Narożnej zamieszczona na portalu facebook.pl jest zniesławieniem mojej osoby i polega na nieprawdzie, a powielanie jej godzi w moje dobre imię. Jednocześnie wypowiedź ta pociągnęła falę gróźb karalnych kierowanych pod moim adresem. Dalsze jej rozpowszechnianie utrwala przekonanie, że doszło do zdarzeń, które w rzeczywistości nie miały miejsca.

 

Pragnę podkreślić, że w trakcie mojej wieloletniej działalności nigdy nie spotkałem się z tego typu sytuacją. Nigdy nie zostałem tak zelżony przez jakiegokolwiek artystę, a miałem do czynienia z wieloma artystami mniej lub bardziej sławnymi.

 

Z poważaniem Bogusław K.”

 
Czekamy na Wasze komentarze na temat całej tej sytuacji.


Polecamy
Królowie Disco - Kraków

Cynar - Wieczna miłość

Kenzo - Bez CiebiePrzeczytaj również:
  1. Finałowa edycja Gali Disco już w sobotę, 28 stycznia! Na scenie największe ikony muzyki disco polo!
  2. Szczere wyznanie! Będą dwa zespoły o nazwie Piękni i Młodzi?! Dawid Narożny znalazł wokalistkę!
  3. Znana wokalistka zawodowym kierowcą TIRA?! Iness ujawnia szczegóły swojej pracy! Co z muzyką disco polo? | VIDEO
  4. Tak odważnie jeszcze nie było! Gwiazdy disco polo Szpilki w bardzo odkrytych stylizacjach na scenie! To ich NOWY wizerunek?!
  5. "Księżniczka" formacji disco polo Soni nowym hitem internetu?! "Świetny utwór, Wpada w ucho"
  6. Romantyczna nowość disco polo idealna na walentynki! Zobaczcie premierę Freestyle pt. "Czerwone tulipany"
  7. Dawid Narożny pokazuje dobroć serca! Popularny wokalista niesie pomoc innym!
  8. Zespół Golden Hit z autorskim utworem pt. "Mówią głupia" ! Fani: "Uwielbiam takie klimaty".
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły dla Ciebie

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA