2016-03-31T21:04:00+02:00 Jest oświadczenie właściciela klubu w sprawie Magdy Narożnej W serwisie poranny.pl pojawiło się oficjalne oświadczenie Pana Bogusława, który jest właścicielem klubu Wnory Wiechy, w którym miało dość do nieprzyjemnej sytuacji mi https://disco-polo.info/uploads/news/2016/03/piekni-i-mlodzi.jpg Disco-Polo.info

Jest oświadczenie właściciela klubu w sprawie Magdy Narożnej


W serwisie poranny.pl pojawiło się oficjalne oświadczenie Pana Bogusława, który jest właścicielem klubu Wnory Wiechy, w którym miało dość do nieprzyjemnej sytuacji między Magdą Narożna, wokalistką Pięknych i Młodych a nim.   „W związku ...

Autor: Adam Begier, 31 Marzec 2016  21:04
Źródło zdjęć:
Jest oświadczenie właściciela klubu w sprawie Magdy Narożnej
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Polacy kochają disco?! Woners podbija Kętrzyn: Zobacz tłumy na jego koncercie!
 2. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?
 3. "Ja dla Ciebie żyłem" - Gorąca Premiera Od Zespołu Mig!
Reklama

W serwisie poranny.pl pojawiło się oficjalne oświadczenie Pana Bogusława, który jest właścicielem klubu Wnory Wiechy, w którym miało dość do nieprzyjemnej sytuacji między Magdą Narożna, wokalistką Pięknych i Młodych a nim.

 

„W związku z licznie cytowaną wypowiedzią Pani Magdaleny Narożnej zamieszczoną na portalu facebook.pl w dniu 30.03.2016 r., wyjaśniam, co następuje w dniu 28 marca 2016 r. zespół Piękni i Młodzi wystąpił w miejscowości Wnory – Wiechy.

 

Bezpośrednio po koncercie Pani Magdalena Narożna zażądała wypłaty wynagrodzenia w kwocie odbiegającej od wcześniej umówionego. Na moją prośbę o przedłożenie rachunku zdenerwowała się. W momencie, gdy próbowałem ustalić przyczynę zmiany wysokości wynagrodzenia, jaką powinienem zapłacić za występ Zespołu, Pani Magdalena stała się agresywna, nadpobudliwa i zaczęła wobec mnie używać słów wulgarnych i obraźliwych. Nie sposób było się z nią porozumieć, wpadła w histerię. Uznałem, że dalsza rozmowa nie ma sensu, postanowiłem zapłacić wynagrodzenie bezpośrednio menadżerowi Zespołu, a Panią Magdalenę wyprosiłem z Klubu. Na odchodne Pani Magdalena wykrzykiwała kolejne groźby pod moim adresem.

 

Wbrew twierdzeniom Pani Magdaleny, cała nasza rozmowa odbyła się w obecności świadków. Stanowczo podkreślam, iż nie uderzyłem ani w żaden inny sposób nie naruszyłem nietykalności cielesnej Pani Magdaleny Narożnej. Wypowiedź Pani Magdaleny Narożnej zamieszczona na portalu facebook.pl jest zniesławieniem mojej osoby i polega na nieprawdzie, a powielanie jej godzi w moje dobre imię. Jednocześnie wypowiedź ta pociągnęła falę gróźb karalnych kierowanych pod moim adresem. Dalsze jej rozpowszechnianie utrwala przekonanie, że doszło do zdarzeń, które w rzeczywistości nie miały miejsca.

 

Pragnę podkreślić, że w trakcie mojej wieloletniej działalności nigdy nie spotkałem się z tego typu sytuacją. Nigdy nie zostałem tak zelżony przez jakiegokolwiek artystę, a miałem do czynienia z wieloma artystami mniej lub bardziej sławnymi.

 

Z poważaniem Bogusław K.”

 
Czekamy na Wasze komentarze na temat całej tej sytuacji.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Bayer Full zaskakuje nowym hitem! "Szariko Mariko" to energetyczne połączenie disco polo i cygańskich rytmów!
 2. Teresa Werner olśniewa w czerwieni! Co za widok! Spędza wakacje marzeń?! Zobacz najnowsze zdjęcia!
 3. Skolim w Nowej Odsłonie! Klubowa Wersja "Wejde wyjdę" już dostępna
 4. Roxaok zaprasza, na letnie koncerty 2024 Sprawdź, Gdzie Usłyszysz Jej Hity!
 5. Andre rozkręcił Wesele Karoliny i Bartosza! To specjalista od tego typu imprez! Zobacz materiał
 6. Skolim: Król Latino z Gorącą Premierą "Wejde wyjde"
 7. VIOLA powraca z hitem! "Nasza Gra" już podbija TikToka - posłuchaj, zanim stanie się mega hitem!
 8. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie