Reklama


Reklama

Jesienna nowość disco polo od zespołu R-Max! „Ciebie chce” podbije klubowe parkiety?

2019-10-11T07:30:00+02:00 Jesienna nowość disco polo od zespołu R-Max! „Ciebie chce” podbije klubowe parkiety? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/jesienna-nowosc-od-zespolu-r-max-ciebie-chce-podbije-klubowe-parkiety-1570483797.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Teledysk do utwory został nagrany w jednym z najbardziej popularnych klubów tanecznych w Polsce

Reklama

Jak sami twierdzą, muzyka jest ich pasją. Zespół R-Max wprowadza nutę świeżości do świata disco polo, ale jednocześnie nie zapomina o klasycznych brzmieniach z lat 90-tych.

Zobacz również: Bezsilność gwiazdy disco polo! Artystka boi się o zdrowie swoje i swoich bliskich!

W sieci pojawiła się długo wyczekiwana nowość od zespołu R-Max. Piosenka została zatytułowana „Ciebie chce”. Nic dziwnego, że kawałek porusza motyw miłości. W końcu nic tak nie uskrzydla, jak to uczucie.

Zakochany człowiek jest w stanie przenieść góry i osiągnąć to, co z punktu widzenia normalnego człowieka jest nieosiągalne.

Teledysk do utwory został nagrany w jednym z najbardziej popularnych klubów tanecznych w Polsce. Mowa oczywiście o Clubie Mega music wilga.

Za energiczny teledysk i pomysłową fabułę odpowiada grupa Vision Films. Trzeba przyznać, że takiej produkcji w branży disco polo dawno nie było. Artyści z formacji R-Max, Mariusz Zalewski i Natalia Ołów postawili na bardzo taneczne klimaty, które idealnie rozbudzą z jesiennego snu każdego fana dobrych brzmień.

Zobacz również: Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!

W klipie można podziwiać tancerzy z Show Heels Dance, którzy dodali pikanterii do całości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  2. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!
  3. Biust gwiazdy disco polo znów na ustach wszystkich. Nie bez powodu...!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.