2019-09-16T17:10:00+02:00 Jesień 2019 w Polo TV - znamy szczegóły nowej ramówki! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/jesien-2019-w-polo-tv-znamy-szczegoly-nowej-ramowki-1568317859.jpg

Jesień 2019 w Polo TV - znamy szczegóły nowej ramówki!

Redakcja , 16 Wrzesień 2019  17:10
Jesień 2019 w Polo TV - znamy szczegóły nowej ramówki!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zapowiada się gorąca jesień w Polo TV

Reklama

Nowa, jesienna ramówka w telewizji Polo Tv. Zobaczcie jakie programy będziecie mogli oglądać na antenie najpopularniejszej telewizji disco polo w Polsce!

Zobacz również: Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!

Disco Studio - codzienny popołudniowy program rozrywkowy, który zdobył serca wszystkich fanów muzyki tanecznej w nowej odsłonie. W najnowszych odcinkach do Edyty Folwarskiej, Macieja Smolińskiego oraz Jacka Mędrali dołączą nowe prowadzące! Na dachu Polo TV widzowie będą mogli zobaczyć w zupełnie innej roli Ilonę Świąder, zwyciężczynie siódmej edycji kultowego talent show Disco Star oraz Klaudię Wiśniowską! W każdym odcinku nie zabraknie największych gwiazd związanych z muzyką disco polo. Nowe pary prowadzących przygotują dla widzów wielkie hity, które na dobre wpisały się do kanonu muzyki tanecznej, ale także zaprezentują mnóstwo gorących premier disco! Nowe odcinki Disco Studio emitowane będą od poniedziałku do piątku (od 20 września) o godz. 17:15. Powtórki programu przez cały tydzień o godz. 9:15.

Polo Kuchnia - program kulinarny, którego gospodarzem jest Joanna Kaczanowska, czyli popularna Etna! Niezwykle pomysłowa i charyzmatyczna artystka zaprasza do swojej Polo Kuchni największe gwiazdy związane z muzyką taneczną. W programie oprócz kulinarnej podróży Etny po różnych regionach kraju, poznawaniu przepisów i smakowitych potraw oraz ciekawych rozmów z gośćmi, nie zabraknie także dobrej muzyki. Każdy odcinek zostanie poprzedzony mini audycją "Gotuj z nami. Polo Kuchnia", w której to zostaną zaprezentowane kulisy programu oraz specjalne przepisy kulinarne. Premierowe odcinki Polo Kuchni emitowane będą w każdą sobotę (od 28 września) o godz. 18:00. Powtórka programu w niedzielę o godz. 15:35 oraz we wtorek o 21:30.

Moje Disco Moje Wszystko - program rozrywkowy, w którym widzowie Polo TV będą mogli poznać interesujące historie największych gwiazd rodzimej muzyki! Zapytamy ich o największe tajemnice, ciekawostki związane z debiutem na rynku oraz o to, jaki mają patent by tworzyć wielkie przeboje, które zna cała Polska! Premierowe odcinki w każdą niedzielę (od 13 października) o godz. 18:30. Powtórka programu w czwartek o godz. 20:00.

Disco Relax – nowe odcinki kultowego program rozrywkowego, który od wielu lat towarzyszy wszystkim fanom muzyki tanecznej. Niezmiennie Tomasz Samborski w niedzielne popołudnie prezentować będzie największe hity disco polo i dance. W programie nie zabraknie także wywiadów oraz zaskakujących nowości. Premierowe odcinki na antenie Polo TV w każdą niedzielę (od 15 września) o godz. 13:00. Powtórka programu w każdy poniedziałek o godz. 23:00.

Zobacz również: Widok artystki disco polo rzuca na kolana! Takich scen w łóżku jeszcze nikt nie widział!

Koncerty w Polo TV - Występy najpopularniejszych gwiazd gatunku disco polo, które odbyły się w czasie największych festiwali w tym roku. Kamery towarzyszą wykonawcom takim jak Akcent, Boys, Mig, Power Play, Weekend i wielu innym. Najnowsze koncerty w każdą niedzielę o godz. 20.00.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Artysta czekał na tę chwile ponad 8 lat!
  2. Popularne małżeństwo disco polo z wielką niespodzianką dla fanów! To będzie HIT?!
  3. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  4. Ogromna tragedia! Żona Zenka Martyniuka przekazała tragiczną wiadomość!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama