2019-09-20T13:00:00+02:00 Jerzy Szuj (Jorrgus) doczekał się wielkiego momentu! Na jego koncie ogromne miliony! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/jerzy-szuj-jorrgus-doczekal-sie-wielkiego-momentu-na-jego-koncie-ogromne-miliony-1568393681.jpg

Jerzy Szuj (Jorrgus) doczekał się wielkiego momentu! Na jego koncie ogromne miliony!

Redakcja , 20 Wrzesień 2019  13:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Jerzy Szuj (Jorrgus) doczekał się wielkiego momentu! Na jego koncie ogromne miliony!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

To wielki sukces!

Reklama

Gwiazda disco polo może otwierać szampana! Wokalista formacji Jorrgus, Jerzy Szuj osiągnął coś, co w oczach wielu ludzi jest nieosiągalne.

Zobacz również: Cudowna Magda Naroża - Piękni i Młodzi pokazała długie nogi! Królowa disco polo to najpiękniejsza wokalistka?

Miesiąc wrzesień bez wątpienia należy do ponadczasowego zespołu Jorrgus, który ma niemały powód, żeby świętować. Dobrze się składa, bo jest weekend, więc można otwierać szampana.

Formacja w świecie disco polo słynie z takich przebojów, jak „Oddam Ci serce” , „Gdzie jesteś Ty” , „Piękna nieznajoma” czy też „Ona ma coś w sobie”.

Jurek ma jeszcze jeden niepodważalny przebój, który zdecydowanie idzie na rekord. Teledysk do piosenki pod tytułem „Niebezpieczna” ma już ponad 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Nie każdy artysta jest w stanie aż do tego stopnia rozkochać w sobie fanów muzyki tanecznej. Jorrgusowi to się udało.

Szczerość w twórczości Jurka przemawia do miłośników disco polo, którzy uwielbiają go za emocje, które są przekazywane w piosenkach. Ponadto flow, które towarzyszy zespołowi na scenie, udziela się wszystkim. Nic dziwnego, że „Niebezpieczna” ma już ponad 20 milionów wyświetleń.

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

Może czas pomyśleć o nowym utworze?

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  2. Szpilki zdradziły fanom pilnie strzeżoną tajemnicę! Urocze artystki disco polo za kilka dni zawojują świat!
  3. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  4. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  5. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  6. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami