Reklama
Polecamy


Reklama

Janusz (Mirage) poświęcił się dla żony!

2018-01-09T18:25:00+01:00 Janusz (Mirage) poświęcił się dla żony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/janusz-mirage-poswiecil-sie-dla-zony-1515511822.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Janusz Konopla
Reklama


Ogólna

Dotąd wokalista unikał odległych podróży. Ale dla żony jest gotów na wiele. Nawet lot samolotem.

Reklama

 

Całą noc przed wylotem nie spał. Całą. Jego żona Marta zajęła go przygotowaniami do lotu i naopowiadała o wygodnych fotelach w samolocie. To był fortel. Wiedziała, jak Janusz boi się latać i liczyła, że jeśli prześpi podróż, nie poprzestaną na tej jednej, długowyczekiwanej. – To był mój pierwszy raz – wyznaje nam lider Mirage. – Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wycieczkę piętnastodniową. Chciałem mieć czas na uspokojenie się i odpoczynek przed powrotem. Na szczęście okazało się, że latanie nie jest tak straszne – cieszy się. Jego żona była z niego bardzo dumna. – Cały lot trzymałam kciuki, aby nie było turbulencji. Wiedziałam, iż wtedy Janusz tak się wystraszy, że powie „nigdy więcej” – mówi Yoko. Gran Canaria, bowiem to miejsce wybrali na wypoczynek, powitała ich przepiękną pogodą. – Przez pierwsze dwa dni temperatura była tak wysoka, że tylko relaksowaliśmy się na basenie – opowiada Marta, która jest kolekcjonerką kostiumów kąpielowych. – Zabrałam ich ze sobą siedem. Ale nie wszystkie zdążyłam włożyć – śmieje się. Atmosfera do wypoczynku była idealna, bowiem wybrali hotel z dala od atrakcji jak dyskoteki czy klubów. – Dookoła mieliśmy samych emerytów różnej narodowości. Nie miałem żadnej konkurencji, więc mogłem być spokojny o moją piękną żonę – przyznaje artysta.

Planuje kolejną podróż

Gdy już nabrali sił, wybrali się na wycieczkę samochodem a przy okazji nakręcili zdjęcia do klipu do najnowszej piosenki „Bo to jest miłość”. – Premierę planujemy na początek marca i przyznaję, że na żaden klip nie czekałam tak jak na ten – stwierdza Yoko. – Zakochaliśmy się w Wyspach Kanaryjskich i dwa dni po powrocie pojechaliśmy do biura podróży zarezerwować lot na Teneryfę – mówi Janusz. – Po premierze wsiadamy do samolotu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!
  2. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!
  3. Odmieniona i niezwykle przepiękna wokalistka disco polo w gorącej nowości! To prawdziwy sztos!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.