Reklama


Reklama

Jak się masz kochanie...grupa Mig zaśpiewa wielki hit!

2018-07-13T19:33:00+02:00 Jak się masz kochanie...grupa Mig zaśpiewa wielki hit! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/07/jak-sie-masz-kochaniegrupa-mig-zaspiewa-wielki-hit-1531417168.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czy miłość, o której mowa w piosence, rozgrzeje tłumy, gdy na festiwalu w Mrągowie wystąpi grupa MIG?

Reklama

Koncerty to dużo emocji – opowiada Marek Gwiazdowski, lider zespołu MIG. – Bez względu na to, jak duża publiczność nas słucha, zawsze przygotowujemy się równie dobrze i dajemy z siebie 100 procent – dodaje wokalista. Jak zdradził specjalnie dla „Na żywo”, grupa podczas festiwalu w Mrągowie zagra cztery utwory, wśród których, oprócz ich przeboju „Wymarzona”, na pewno znajdzie się kultowy hit zespołu Happy End ,,Jak się masz kochanie”. – To szlagier znany i śpiewany przez całą Polskę – mówi o nim z dumą Gwiazdowski, a historia jego powstania wciąż budzi wiele emocji...

Miała, tylko „upiększyć” zespół Cały świat Zbigniewa Nowaka, lidera zespołu Happy End, wywrócił się do góry nogami, gdy do grupy dołączyła nowa wokalistka Danuta Kremer-Nowak. Był nią tak samo mocno zafascynowany, co ona nim. – Gdy po raz pierwszy zobaczyłam Zbyszka, to jakby mnie piorun strzelił – zdradziła artystka. Jednak, muzyk miał wtedy żonę i syna i to właśnie Magdalena Mikulin była autorką tekstu piosenki „Jak się masz kochanie”. Ale to nie do ówczesnej małżonki artysta śpiewał ten utwór. Miłosne wyznanie kierował właśnie do Danuty. – To było zauroczenie od pierwszego wejrzenia, miłość od drugiego – opowiada on. W tym czasie Magda zajmowała się domem i dzieckiem. – To mama tłumaczyła, że tata jest na koncertach, pracuje i niedługo wróci – mówi ich syn. Tymczasem podczas koncertów uczucie między Zbyszkiem a Danutą rozwijało się w najlepsze. Jednak w pewnym momencie wokalistce zaczął ciążyć fakt, że jest tą drugą. Nie mogąc tego zaakceptować, postanowiła rzucić miłość, karierę i wróciła do rodzinnego miasta. Ale Zbigniew nie mógł przestać o niej myśleć.

Gdy jego syn miał 5 lat, rozwiódł się i ruszył za ukochaną. – Któregoś dnia, o piątej nad ranem, słyszę dzwonek do drzwi. Otwieram, a tu on – wspomina Danuta. W ten sposób gwiazdor spełnił obietnicę słów piosenki, które kierował do niej podczas koncertów: „Życzę Ci, abyśmy byli razem już”.

źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!
  2. Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?
  3. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.