2023-04-22T19:17:00+02:00 Jagoda & Brylant z nową piosenką pt. "Nie mogę"! Zobacz przedpremierę! Zespół Jagoda & Brylant powraca z nową produkcją disco polo pt. "Nie mogę". Teledysk do piosenki już teraz można zobaczyć przedpremierowo na disco-polo.info. Arty https://disco-polo.info/uploads/news/jagoda-brylant-z-nowa-piosenka-pt-nie-moge-zobacz-przedpremierejpg.jpg

Jagoda & Brylant z nową piosenką pt. "Nie mogę"! Zobacz przedpremierę!

Autor: Adam Begier , 22 Kwiecień 2023  19:17
Jagoda & Brylant z nową piosenką pt.
Źródło zdjęć: facebook.com/JagodaiBrylant

Zespół Jagoda & Brylant powraca z nową produkcją disco polo pt. "Nie mogę". Teledysk do piosenki już teraz można zobaczyć przedpremierowo na disco-polo.info. Artyści łączą w swojej muzyce tradycyjne brzmienie z nowoczesnymi trendami, przyciągając rzesze fanów.Reklama

  Reklama

  Jagoda i Brylant to zespół, który od lat cieszy się sporą popularnością na polskiej scenie disco polo. Ich taneczne i energetyczne utwory cieszą się ogromną popularnością wśród fanów gatunku. Po krótkiej przerwie, artyści powracają z nową produkcją pt. "Nie mogę", która już teraz wzbudza wiele emocji wśród fanów.

  Najnowsza produkcja pt. "Nie mogę"

  W ostatnim czasie zespół Jagoda & Brylant był nieco mniej aktywny zawodowo, ale to zmieniło się pod koniec marca, kiedy wydali teledysk do piosenki pt. "Selavi". Teraz artyści szykują kolejną nowość, czyli utwór pt. "Nie mogę".

  Piosenka opowiada o miłości, która nie jest łatwa i niesie ze sobą różne trudności i perypetie. Utwór jest utrzymany w mocnym i tanecznym stylu, który na pewno spodoba się fanom zespołu.

  Teledysk do piosenki "Nie mogę" został zrealizowany w kilku lokalizacjach, a główną rolę odgrywa zakochana para małżonków. Artyści sami są narratorem historii opowiedzianej w teledysku.

  Reklama

  "To bardzo dobra propozycja na imprezę z uwagi na jej taneczną formę. My osobiście bardzo lubimy takie klimaty. To na pewno kolejna nowość dla naszych wielbicieli" - powiedziała disco-polo.info Jagoda w rozmowie z naszą redakcją.

  Przedpremierowy fragment teledysku od Jagody i Brylanta! 

  Już teraz można zobaczyć przedpremierowo fragment teledysku do piosenki pt. "Nie mogę.". Można też zauważyć, że zespołowi udało się połączyć tradycyjne brzmienie disco polo z nowoczesnymi trendami, co przyciąga do słuchania ich muzyki również młodsze pokolenie.

  Warto zwrócić uwagę, że polska muzyka taneczna, w tym disco polo, ma swoje miejsce w kulturze popularnej Polski i przyciąga liczne rzesze fanów. Bez względu na to, czy ktoś jest zwolennikiem tego gatunku, czy też nie, nie można zaprzeczyć, że zespoły takie jak Jagoda & Brylant dostarczają nam pozytywnych wibracji i niezapomnianych wrażeń z koncertów i słuchania muzyki.

  Reklama

  JAGODA & BRYLANT - Selavi

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Od sprzedawcy zniczy do gwiazdy estrady: Niezwykła historia Roberta Klatta z zespołu Classic!
  2. After Party rozbija bank na YouTube! 25 milionów odtworzeń – Zobacz ile mogli zarobić!
  3. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  4. Eurowizja 2024: Polska wybiera Lunę, a co z disco polo? Wielka klapa!
  5. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!
  6. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  7. Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!
  8. Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie