2019-11-05T16:15:00+01:00 Jacek Mędrala w serialu „Łowcy cieni. Pod presją“ w Nowej TV Premierowe odcinki „Łowców cieni“ można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowej TV, począwszy od 30 września. https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/jacek-medrala-w-serialu-lowcy-cieni-pod-presja-w-nowej-tv-1568720936.jpg Disco-Polo.info

Jacek Mędrala w serialu „Łowcy cieni. Pod presją“ w Nowej TV


Autor: Goliat, 05 Listopad 2019  16:15
Źródło zdjęć: fot. Gosia Stasiewicz

Premierowe odcinki „Łowców cieni“ można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowej TV, począwszy od 30 września.

Jacek Mędrala w serialu „Łowcy cieni. Pod presją“ w Nowej TV
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Kamilo zaskoczył fanów. Piosenka „Masz ochotę” z odważnym klipem już podbija sieć
  2. Co dzieje się ze zdrowiem Klaudii Zielińskiej? Fani zaniepokojeni brakiem informacji
  3. Valdi i Super Mario podbijają YouTube! "Miami" hitem latino – setki tysięcy wyświetleń
Reklama

Jacka Mędralę, na co dzień prezentera Polo TV i uznanego konferansjera, już 30 września br. zobaczymy w pierwszym serialu naziemnej stacji Nowa TV pt. “Łowcy cieni. Pod presją“. Sprawdź, w jakiej roli!

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Nowa piosenka Czadomana „Zakochałem się” hitem internetu. Milionowy wynik w zaledwie dwa tygodnie!

Zdradzamy, że w nowym serialu kryminalno-obyczajowym pt. „Łowcy cieni. Pod presją“ Jacek Mędrala wcieli się w postać Adama Cybulskiego, męża Maryśki Cybulskiej (Agnieszka Mrozińska). Wspólnie wychowują dwójkę dzieci: Kalinę (Nikola Zarzecka) i Igora (Miłosz Kwiecień).

Cybulski, który pracuje jako przedstawiciel handlowy, jest przekonany, że jego żona jest zwykłą policjantką. Maryśka w imię bezpieczeństwa rodziny ukrywa bowiem przed najbliższym otoczeniem, że należy do Łowców Cieni - jest funkcjonariuszką Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP).

Tyle że Adam przez przypadek odkryje prawdę o jej niebezpiecznej pracy i postawi żonie ultimatum: albo ona niezwłocznie rzuci ryzykowny zawód, albo on wniesie do sądu pozew o rozwód oraz odbierze jej dom i dzieci.

Małżeństwo Cybulskich zawiśnie na włosku już w drugim odcinku serialu kryminalno-obyczajowego pt. „Łowcy cieni”. Rola w „Łowcach cieni” nie jest bynajmniej debiutem aktorskim Jacka Mędrali. Lubiany prezenter Polo TV wcześniej grał już barmana Pawła w „Miłości w rytmie disco“ oraz Janka Zawadę w „Wawa non stop“.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Nowa piosenka Czadomana „Zakochałem się” hitem internetu. Milionowy wynik w zaledwie dwa tygodnie!

Premierowe odcinki „Łowców cieni“ można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowej TV, począwszy od 30 września.

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Powrót legendarnego duetu? Top Girls i Boys znów razem?
  2. Magda Narożna w „Tańcu z Gwiazdami”! Gwiazda disco polo zdradza kulisy swojej decyzji
  3. Jest najlepszym góralem w disco? "Bida w kraju” Kordiana robi furorę! Teledysk w góralskim klimacie zachwyca!
  4. Lider DBomb uderza w „królowe disco polo” – „Nóż w kieszeni się otwiera, jak one wyglądają”, ostre słowa Padyaska
  5. Dorota Gwiazdowska w olśniewającej stylizacji!
  6. Dawid Narożny mocno wkurzony cenami kwiatów na Walentynki – 630 zł za bukiet róż to przegięcie?
  7. Premiera: Amant z nową piosenką „Ty i ja”
  8. Co dzieje się ze zdrowiem Klaudii Zielińskiej? Fani zaniepokojeni brakiem informacji
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły