Reklama
Polecamy


Reklama

Jacek Mędrala w serialu „Łowcy cieni. Pod presją“ w Nowej TV

2019-11-05T16:15:00+01:00 Jacek Mędrala w serialu „Łowcy cieni. Pod presją“ w Nowej TV https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/jacek-medrala-w-serialu-lowcy-cieni-pod-presja-w-nowej-tv-1568720936.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: fot. Gosia Stasiewicz
Reklama


Telewizja

Premierowe odcinki „Łowców cieni“ można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowej TV, począwszy od 30 września.

Reklama

Jacka Mędralę, na co dzień prezentera Polo TV i uznanego konferansjera, już 30 września br. zobaczymy w pierwszym serialu naziemnej stacji Nowa TV pt. “Łowcy cieni. Pod presją“. Sprawdź, w jakiej roli!

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Zdradzamy, że w nowym serialu kryminalno-obyczajowym pt. „Łowcy cieni. Pod presją“ Jacek Mędrala wcieli się w postać Adama Cybulskiego, męża Maryśki Cybulskiej (Agnieszka Mrozińska). Wspólnie wychowują dwójkę dzieci: Kalinę (Nikola Zarzecka) i Igora (Miłosz Kwiecień).

Cybulski, który pracuje jako przedstawiciel handlowy, jest przekonany, że jego żona jest zwykłą policjantką. Maryśka w imię bezpieczeństwa rodziny ukrywa bowiem przed najbliższym otoczeniem, że należy do Łowców Cieni - jest funkcjonariuszką Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP).

Tyle że Adam przez przypadek odkryje prawdę o jej niebezpiecznej pracy i postawi żonie ultimatum: albo ona niezwłocznie rzuci ryzykowny zawód, albo on wniesie do sądu pozew o rozwód oraz odbierze jej dom i dzieci.

Małżeństwo Cybulskich zawiśnie na włosku już w drugim odcinku serialu kryminalno-obyczajowego pt. „Łowcy cieni”. Rola w „Łowcach cieni” nie jest bynajmniej debiutem aktorskim Jacka Mędrali. Lubiany prezenter Polo TV wcześniej grał już barmana Pawła w „Miłości w rytmie disco“ oraz Janka Zawadę w „Wawa non stop“.

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Premierowe odcinki „Łowców cieni“ można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowej TV, począwszy od 30 września.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.