2017-12-17T09:00:00+01:00 Jacek Gwiazda zaskakuje! Zobaczcie jak prezentuje się "Dziwna Kaśka" | PREMIERA Jest to jedna z tych produkcji, którą trzeba obejrzeć! Jacek Gwiazda postarał się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyszło perfekcyjnie? https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/jacek-gwiazda-zaskakuje-zobaczcie-jak-prezentuje-sie-dziwna-kaska-premiera-1513372055.jpg

Jacek Gwiazda zaskakuje! Zobaczcie jak prezentuje się "Dziwna Kaśka" | PREMIERA

Autor: Adam Begier , 17 Grudzień 2017  09:00
Jacek Gwiazda zaskakuje! Zobaczcie jak prezentuje się "Dziwna Kaśka" | PREMIERA
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Jacek Gwiazda

Jest to jedna z tych produkcji, którą trzeba obejrzeć! Jacek Gwiazda postarał się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyszło perfekcyjnie?Reklama

"Ma imię Kaśka fajna z niej laska. Mówi mi ciągle że czegoś jej brak" - śpiewa w swojej najnowszej produkcji Jacek Gwiazda, który w ciągu ostatnich miesięcy zawojował rynek swoim nowym projektem. 

Wokalista znany jest z bardzo dobrego wokalu, jak również serdeczności i melodyjnych brzmień, co wpływa zdecydowanie na jego sukces. Obecnie do sieci trafiła jego kolejna, tegoroczna produkcja, której wielu fanów naszego serwisu nie mogło się doczekać. O czym więc opowiada najnowszy utwór Jacka? 

Piosenka „Dziwna Kaśka” opowiada o kobiecie, która miewa humory i ciągle mówi jak żyć Myślę że każdy mężczyzna tego doświadczył a jak nie to wszystko przed nim

zdradza w rozmowie z nami wokalista, który odpowiada za słowa i muzykę tej piosenki. Teledysk do wspomnianego utworu kręcony był w Warszawie, współpracowałem z partyzantami sztuki i floo media jest to już druga produkcja z tą ekipą - podkreśla Jacek! W klipie zagrała tancerka estradowa i tancerz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Inspiracją do piosenki są kobiety. Ponoć one są z Wenus a my z Marsa! - dodał. 

Czy poniższa nowość trafi w gusta słuchaczy muzyki disco polo & dance? Pierwsi słuchacze są zadowoleni

Zobaczcie całość

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Mariusz Winnicki opuści szeregi zespołu Classic?! Kariera gwiazdora disco polo znalazła się w rękach losu! Artysta szczerze o innych opcjach!
  2. "Gdzie Jesteś Kochana" - Przebój od Kenzo
  3. Matt Palmer Książe Latino w ważnym oświadczeniu!
  4. Andre KRÓLEM dyskoteki?! Gwiazdor disco polo rozgrzał klub Amnesia w Wejherowie! Nagranie w klubu trafiło do sieci
  5. Dawid Narożny przyłapany przez żonę! Zobaczcie co robił gwiazdor disco polo
  6. Polacy Go kochają?! Znany wokalista gwiazdą w telewizji TVN! Jak poradził sobie z wyzwaniem Tomasz Niecik?!
  7. Eksplozja talentów w klubie Explosion: Rusza Ogólnopolski Konkurs „Pokaż na co Cię Stać”! Można zgarnąć niezłe pieniądze!
  8. Koniec Ery Disco Polo w TVP? Wielkie zmiany! Zenon Martyniuk i i Marcin Miller nie wytrzymali! Artyści skomentowali sytuację!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie