2020-12-08T18:04:00+01:00 Internauci zachwyceni! Zenon Martyniuk(Akcent) i Marcin Miller(Boys) zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwó Tegoroczna impreza Sylwestrowa z pewnością przejdzie do historii! https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniukakcent-i-marcin-millerboys-zaspiewaja-na-sylwestrze-marzen-z-dwojkajpg.jpg

Internauci zachwyceni! Zenon Martyniuk(Akcent) i Marcin Miller(Boys) zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwójką!

Autor: Adam Begier , 08 Grudzień 2020  18:04
Internauci zachwyceni! Zenon Martyniuk(Akcent) i Marcin Miller(Boys) zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwójką!
Źródło zdjęć: facebook.com/TVP2pl

Tegoroczna impreza Sylwestrowa z pewnością przejdzie do historii!Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Kiedy pandemia szaleje w najlepsze okazało się, że impreza sylwestrowa w dużej stacji telewizyjnej się odbędzie! Co ciekawe, wystąpią na niej największe gwiazdy disco polo!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Kordian zaskakuje niezwykłą interpretacją 'Dziwny jest ten świat' Czesława Niemena! | VIDEO

Ten rok nie należy do udanych. Pandemia, obostrzenia, ograniczenia - taki obraz 2020 roku tkwić w nas będzie jeszcze bardzo długo. W związku z szalejącą pandemią powstało pytanie - czy imprezy sylwestrowe się odbędą? Wiele miast ogłosiło kategorycznie zakaz organizowania takich imprez w kontekście plenerowym. Trzeba zwrócić uwagę, że organizacja imprez masowych jest zakazana, zatem jak z tego wybrnąć?

Kolejna stacja ogłosiła, że zorganizuje sylwestrową imprezę. Wszystko w ścianach telewizyjnego studia, z zachowaniem bezpieczeństwa Artystów i ekip obsługujących wydarzenie. Tą stacją jest Telewizja Polska, która organizuje swój Sylwester Marzeń. Emitowany on będzie na antenie telewizyjnej Dwójki. Dla fanów nie lada gratką będzie występ największych gwiazd disco polo, dzięki którym impreza ta może się bardzo podobać! Kto wystąpi?

Na facebookowym fanpage TVP2 pojawił się wpis przedstawiający trójkę Artystów, którzy wystąpią na wspomnianej imprezie. Ku zaskoczeniu, okazało się, że na jednej scenie zobaczymy prawdziwe legendy świata muzyki tanecznej - Zenona Martyniuka wraz z zespołem Akcent oraz Marcina Millera wraz z formacją Boys. Taka nowina uradowała wszystkich zagorzałych fanów disco polo. TVP postarało się ogromnie - nie ulega więc wątpliwości fakt, że konkurencja wśród telewizyjnych stacji wydających w tym roku studyjną wersję sylwestrowej imprezy rośnie!

Co sądzicie o takiej obsadzie? Czy Waszym zdaniem kolejni Artyści disco polo wystąpią na Sylwestrze Marzeń w TVP2?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Czarujący uśmiech i głęboki dekolt! Joanna Narożna zachwyca!
  2. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!
  3. "Tańcz Mała Tańcz" hicior od zespołu Massive w klubowym wydaniu | PREMIERA
  4. "Gdzie Jesteś Kochana" - Przebój od Kenzo
  5. Szok! Polsat zrobi sylwestra w Zakopanem?!
  6. Nowy hit LaViola 'Przyjdzie taki dzień' - taneczna produkcja z porywającym teledyskiem
  7. Sukces zespołu Bayera! Ich nowy hit "Kocha się raz" zdobywa Polskę – Zobacz, dlaczego wszyscy go uwielbiają!
  8. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie