Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-08T18:04:00+01:00 Internauci zachwyceni! Zenon Martyniuk(Akcent) i Marcin Miller(Boys) zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwó https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniukakcent-i-marcin-millerboys-zaspiewaja-na-sylwestrze-marzen-z-dwojkajpg.jpg
Reklama

Internauci zachwyceni! Zenon Martyniuk(Akcent) i Marcin Miller(Boys) zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwójką!

Redakcja , 08 Grudzień 2020  18:04
Internauci zachwyceni! Zenon Martyniuk(Akcent) i Marcin Miller(Boys) zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwójką!
Źródło zdjęć: facebook.com/TVP2pl
Reklama

Tegoroczna impreza Sylwestrowa z pewnością przejdzie do historii!

Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Kiedy pandemia szaleje w najlepsze okazało się, że impreza sylwestrowa w dużej stacji telewizyjnej się odbędzie! Co ciekawe, wystąpią na niej największe gwiazdy disco polo!

Zobacz również: Gwiazdorska para zdradziła płeć dziecka! Wokalista disco polo pęka z dumy.

Ten rok nie należy do udanych. Pandemia, obostrzenia, ograniczenia - taki obraz 2020 roku tkwić w nas będzie jeszcze bardzo długo. W związku z szalejącą pandemią powstało pytanie - czy imprezy sylwestrowe się odbędą? Wiele miast ogłosiło kategorycznie zakaz organizowania takich imprez w kontekście plenerowym. Trzeba zwrócić uwagę, że organizacja imprez masowych jest zakazana, zatem jak z tego wybrnąć?

Kolejna stacja ogłosiła, że zorganizuje sylwestrową imprezę. Wszystko w ścianach telewizyjnego studia, z zachowaniem bezpieczeństwa Artystów i ekip obsługujących wydarzenie. Tą stacją jest Telewizja Polska, która organizuje swój Sylwester Marzeń. Emitowany on będzie na antenie telewizyjnej Dwójki. Dla fanów nie lada gratką będzie występ największych gwiazd disco polo, dzięki którym impreza ta może się bardzo podobać! Kto wystąpi?

Na facebookowym fanpage TVP2 pojawił się wpis przedstawiający trójkę Artystów, którzy wystąpią na wspomnianej imprezie. Ku zaskoczeniu, okazało się, że na jednej scenie zobaczymy prawdziwe legendy świata muzyki tanecznej - Zenona Martyniuka wraz z zespołem Akcent oraz Marcina Millera wraz z formacją Boys. Taka nowina uradowała wszystkich zagorzałych fanów disco polo. TVP postarało się ogromnie - nie ulega więc wątpliwości fakt, że konkurencja wśród telewizyjnych stacji wydających w tym roku studyjną wersję sylwestrowej imprezy rośnie!

Co sądzicie o takiej obsadzie? Czy Waszym zdaniem kolejni Artyści disco polo wystąpią na Sylwestrze Marzeń w TVP2?

Zobacz również: Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!
  2. Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!
  3. Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!
  4. Niecenzuralne słowa w ustach gwiazd disco polo! Wulgaryzmy staną się przepustką do sukcesu?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej