2024-04-28T12:37:00+02:00 Iness zaskakuje! Nowe hity disco polo już wkrótce! Sprawdź, co szykuje! Poznaj najnowsze informacje o nadchodzących hitach Iness! Energetyczne, melodyjne utwory już niedługo zdominują scenę disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/iness-zaskakuje-nowe-hity-disco-polo-juz-wkrotce-sprawdz-co-szykujejpg.jpg Disco-Polo.info

Iness zaskakuje! Nowe hity disco polo już wkrótce! Sprawdź, co szykuje!


Poznaj najnowsze informacje o nadchodzących hitach Iness! Energetyczne, melodyjne utwory już niedługo zdominują scenę disco polo.

Autor: Goliat, 28 Kwiecień 2024  12:37
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Iness zaskakuje! Nowe hity disco polo już wkrótce! Sprawdź, co szykuje!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wakacjonalia - Jeżowe 2024! Kto wystąpi?
 2. Koncert Charytatywny 'Dance ma sens' na rzecz Piotrusia! Zagrają gwiazdy disco polo i nie tylko!
 3. Mocne słowa "Spalę Twoje zdjęcia"! Artyści zaskoczyli fanów disco polo! HIT?!
Reklama

  2024 rok to dla Iness kolejny etap pełen muzycznych nowości. Piosenkarka znana z energetycznych występów i bezpośredniego kontaktu z fanami, kolejny raz potwierdza swoją wytrwałość i kreatywność na polskiej scenie disco polo.

  Intensywny start roku dla Iness

  Od listopada ubiegłego roku Iness wydała aż cztery teledyski, które zyskały szerokie uznanie wśród miłośników gatunku. To świadczy nie tylko o jej niezwykłej aktywności, ale także o zdolności do utrzymania wysokiej jakości swojej muzyki. Piosenkarka nie spoczywa na laurach, a jej twórczy zapał zdaje się nie mieć granic. Jak mówi sama artystka, jej celem jest zaskakiwanie fanów czymś nowym, co koncert.

  Nadchodzące utwory – tajemnica artystki disco polo

  W ostatnim czasie Iness zrealizowała nagrania do dwóch nowych utworów. Chociaż szczegóły nadal pozostają tajemnicą, artystka zapowiada, że będą one dynamiczne i pełne melodyjnych zwrotów. To zapowiedź, która z pewnością podgrzewa atmosferę wokół jej nadchodzących premier. Iness znana jest z tego, że jej utwory to połączenie skocznych rytmów z chwytliwymi melodiach, co niezmiennie przyciąga szerokie grono odbiorców.

  O pracy nad nowymi kawałkami Iness opowiada z wielkim entuzjazmem, podkreślając swoje zaangażowanie w każdy detal tworzonej muzyki. Sesje nagraniowe odbyły się w studio Proxy, prowadzonym przez Arkadiusza Sosnowskiego. To właśnie w tych murach w Łapach na Podlasiu, oddalonych o 300 km od domu artystki, powstają jej największe hity. Długotrwała współpraca z Sosnowskim, trwająca już cztery lata, owocuje coraz to lepszymi produkcjami.

  Iness i jej relacja z fanami

  Szacunek do fanów to jedna z kluczowych wartości, którymi kieruje się Iness w swojej muzycznej drodze. Artystka często podkreśla, jak ważni są dla niej jej sympatycy i jak duże znaczenie mają ich opinie i wsparcie. To dla nich stara się nieustannie tworzyć nowe utwory, które nie tylko roztańczą, ale również dostarczą emocji i będą okazją do wspólnego świętowania na koncertach.

  Iness zapewnia, że ten rok, podobnie jak poprzednie, będzie pełen niespodzianek i nowych przebojów. Warto więc śledzić jej muzyczne poczynania, ponieważ każdy nowy teledysk czy utwór to kolejna szansa, aby cieszyć się doskonałą muzyką disco polo, którą z takim zaangażowaniem tworzy.

  Czekając na oficjalne ogłoszenie nowych utworów, fani z pewnością z niecierpliwością oczekują kolejnych hitów, które raz jeszcze podbiją polskie listy przebojów.

  Reklama

  Iness - Oczy Niebieskie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. SOLEO i Lukalone: Nowy Wakacyjny Hit "Urlop" Podbija Serwisy Muzyczne!
  2. Gwiazdy disco polo deklasują konkurencje?! Effect i Albik zaskoczyli NOWOŚCIĄ "Wariatka" Fani "Ta piosenka to hit
  3. Cristo Dance zachwyca nowym hitem "Miłość"! Letnia premiera, którą musisz usłyszeć!
  4. Kordian w trasie! Sprawdź lipcowe koncerty króla góralskiego folk-disco
  5. Bardzo mocna i ostra premiera! Swinger z letnią nowością!
  6. Marta Konopla - Nowa Królowa Disco Polo? Jej Filmik Podbija Internet!
  7. Festiwal Disco Ostróda Startuje Już 19 i 20 lipca – Sprawdź Harmonogram i Nowe Godziny!
  8. Disco Polo zniknie spod Giewontu? Zakopiański Sylwester Marzeń

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie