2023-04-11T10:30:00+02:00 Iness milionerką?! Wokalistka uwielbianej muzyki disco polo Aneta Działak zgarnia fortunę! Jedna z popularnych wokalistek disco polo świętuje swój wielki sukces! Gwiazda zgarnęła fortunę https://disco-polo.info/uploads/news/iness-milionerka-aneta-dzialak-zgarnia-fortunejpg.jpg Disco-Polo.info

Iness milionerką?! Wokalistka uwielbianej muzyki disco polo Aneta Działak zgarnia fortunę!


Autor: Goliat, 11 Kwiecień 2023  10:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Jedna z popularnych wokalistek disco polo świętuje swój wielki sukces! Gwiazda zgarnęła fortunę

Iness milionerką?! Wokalistka uwielbianej muzyki disco polo Aneta Działak zgarnia fortunę!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Najlepsza playlista Disco Polo na maj 2025! Te przeboje idealne do auta i na imprezę musisz znać
  2. Nikt się tego nie spodziewał! Legendarny zespół Milano zaśpiewał ”Wehikuł czasu” na żywo!
  3. MEGA PREMIERA: Bikiny zadebiutowała na scenie disco polo. Utwór ”AGD” to propozycja z mocnym klubowym pazurem
Reklama

    Aneta Działak działa pod pseudonimem Iness i jest twórczynią wielu utworów. W lutym 2023 roku podjęła się eksperymentu – wydaniu utworu w nieco innym stylu, do którego zdążyła przyzwyczaić ulubionych słuchaczy. W połowie lutego w sieci zagościł numer pt. „Ulala”, całkowicie utrzymany w rytmach kubańskich. Eksperyment muzyczny udał się w stu procentach, ponieważ w zaledwie dwa miesiące Iness rozbiła bank.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Mega premiera: Blondi zaskoczyła fanów! Nowy teledysk do ”Dla Ciebie” to emocje, jakich w disco polo dawno nie było

    FANI WYWRÓŻYLI SUKCES INESS

    Kiedy produkcja pt. „Ulala” pojawiła się oficjalnie w Internecie, fani pisali, że jest ona murowanym sukcesem. Po dwóch miesiącach od premiery ich zdanie sprawdziło się, ponieważ na koncie zespołu Iness pojawił się pierwszy milion. Przygotowana przez Iness nowość przeniosła słuchaczy na Hawanę, a dokładniej w samo serce tropikalnej wyspy, której główną atrakcją są kubańskie rytmy. I to właśnie one sprawiły, że ręce fanów chętnie ‘klikały’ i nadal ‘klikają’ zapewniając kolejne odtworzenia tego przeboju. Zdecydowanie można powiedzieć, że fani sami wywróżyli ten sukces i go zapewnili.

    Reklama

    Nowy projekt Iness, który przekroczył już milion wyświetleń można oficjalnie nazwać przełomem w dziedzinie disco polo, ponieważ  kubańskie rytmy to rzadkość w tym gatunku. To przebój na wysoką skalę?

    KUBAŃSKIE RYTMY – RECEPTA NA HIT DISCO POLO

    Choć w dorobku Anety i grupy Iness jest wiele utworów, które pokochała cała Polska, to jednak żaden z nich nie przyniósł tak efektownych wyników w przeciągu dwóch miesięcy. Jeden milion wyświetleń świadczy tylko o tym, że kubańskie rytmy to recepta sukces. Dwa miesiące = jeden milion oraz seria nowych opinii typu: „Piękno i piękny głos”, „Świetne”, „Super utwór”. Ponownie okazuje się, że eksperymentowanie z muzyką się opłaca, a połączenie latino z kubańskimi rytmami na długo utrwala się w pamięci fanów.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Skolim w Toruniu! Koncert twórcy hitu ”Wyglądasz idealnie” już za kilka dni – bilety znikają w ekspresowym

    Anecie oraz członkom pracującym nad utworem „Ulala” życzymy kolejnych sukcesów, a miliona wyświetleń oczywiście gratulujemy, ponieważ jest to naprawdę sprawnie zrealizowany produkt, dzięki któremu sami możemy przenieść się na rajską wyspę bez wychodzenia z domu.

    Reklama

    Iness - Ulala

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Znajdź więcej informacji:

    Polecamy

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. CamaSutra z nowością ”Już mi się nie chce” podbiła Polo TV! Ten występ zapamiętasz na długo
    2. Extazy i Bikiny w Klubie Scorpio! „Noc taka czarna” i gorące emocje podczas wielkiej majowej imprezy
    3. Nowość: Skynova z nową piosenką ”Misfoxowa”! Mocny temat i tajemniczy teledysk w świecie disco polo
    4. Topky zaskoczyły nowym wyglądem na pierwszym plenerze! Będziecie w szoku!
    5. PREMIERA: Nowa wersja „Suknie kolorowe” już jest! Raider i DiscoBoys w mocnym uderzeniu na scenie disco polo
    6. Topky wystąpią w Łosicach! Piknik Wokas Agro już 18 maja 2025 roku
    7. Łukash wraca po latach! Nowy singiel ”N@rkotyk” to zupełna rewolucja w jego brzmieniu
    8. Magdalena Narożna kosi konkurencję! ”Kiedyś byłeś (Nieprawda)” to emocjonalny strzał w dziesiątkę
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły