2019-06-07T11:18:00+02:00 Idealna propozycja na piątek! Zespól disco polo przygotował niespodziankę! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/idealna-propozycja-na-piatek-zespol-disco-polo-przygotowal-niespodzianke-1559378074.jpg

Idealna propozycja na piątek! Zespól disco polo przygotował niespodziankę!

Redakcja , 07 Czerwiec 2019  11:18
Idealna propozycja na piątek! Zespól disco polo przygotował niespodziankę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Hot premiera jakiej jeszcze nie było!

Reklama

Menago wystawił swoich fanów na konkretną próbę czasu. Miłośnicy formacji musieli prawie rok czekać na ten moment. Zespół w końcu zdecydował się wypuścić do sieci swój najnowszy teledysk do piosenki zatytułowanej "Piątek piątunio".

Zobacz również: Rusza drugi sezon popularnego programu rozrywkowego emitowanego na kanale Disco Polo Music! TRWA konkurs z nagrodami.

Można uznać, że kawałek stanie się niepodważalnym hymnem wszystkich imprezowiczów, którzy żyją od weekendu do weekendu. W końcu w piątek wszystko się zeruje. Czasu i kalorii się nie liczy, a jedyne co ma znaczenie, to doborowe towarzystwo i brak planu, który jest jedynym planem i przyzwoleniem na rzeczy, których nie wypada robić w godzinach pracy.

Zespół Menago jest bardzo młodym zespołem w branży disco polo, aczkolwiek trzeba przyznać, że panowie z wielką petardą i pomysłem na siebie, w kroczyli w ten wielki świat. Ich ostatni kawałek pod tytułem "Ty jesteś dla mnie najs" ma już blisko 100 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!

Obstawiacie, że ich najnowsza propozycja zapewni grupie pierwszy milion na ich koncie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zniknął z mediów by wrócić z nowym projektem! Tak rodzą się nowe gwiazdy disco polo?!
  2. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Artysta czekał na tę chwile ponad 8 lat!
  3. Gwiazda disco polo wzięła udział w namiętnej sesji na stole. Uwagę zwracają SZPILKI!
  4. Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama