Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-18T12:15:00+01:00 HOT premiera od najbardziej spektakularnego duetu disco polo tego roku! Internet zatrząsł się z zachwytu. https://disco-polo.info/uploads/news/najnowsza-produkcja-disco-polo-od-najbardziej-spektakularnego-duetu-tego-roku-internet-zatrzasl-sie-z-zachwytujpg.jpg
Reklama

HOT premiera od najbardziej spektakularnego duetu disco polo tego roku! Internet zatrząsł się z zachwytu.

Redakcja , 18 Grudzień 2020  12:15
HOT premiera od najbardziej spektakularnego duetu disco polo tego roku! Internet zatrząsł się z zachwytu.
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Uroda dziewczyn i błysk w oku Dominika, to wystarczające argumenty, by sądzić, że klip to obrazowy majstersztyk. Nie ma na co czekać.

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często dobierają się w pary. Nie zawsze po to, by stworzyć idealną, uczuciową relację. Często połączenia te powstają, by świat otrzymał prawdziwą muzyczną bombę.

Zobacz również: Na Instagramie Pauli z Top Girls pojawił się odważny wpis! Artystka disco polo mówi stop hejterom!

Artystyczne zespolenie dwóch światów, to dla rynku potężna dawka najlepszej jakości produkcji. Bardzo rzadko zdarza się, by tzw. discopolowe duety były niewypałem, a w przypadku zespołu Top Girls, wspólne tworzenie z innym artystą, to nawet pewniak do osiągnięcia olbrzymiego sukcesu. Trzy piękne wokalistki tym razem wydały przebój wspólnie z Dominikiem Bajorkiem, znanym w branży jako BajorekD.

Piosenka pt. „Przeznaczeni” już krąży po internetowej orbicie i powala na kolana słuchaczy swoją doskonałością. Utwór jest bardzo rytmiczny. Jego muzyczna kompozycja zapewni odpowiednie doznania na każdej imprezie z tańcem w programie.

Niepodważalną zaletą projektu jest treść. Romantyczne słowa przeszywają na wskroś serca odbiorców i to może być decydujące zjawisko dla zdobycia kilkudziesięciu milionów wyświetleń w serwisie YouTube. O walorach wizualnych nie trzeba nawet mówić. Uroda dziewczyn i błysk w oku Dominika, to wystarczające argumenty, by sądzić, że klip to obrazowy majstersztyk. Nie ma na co czekać.

Odpalcie utwór i poznajcie najlepszy duet tego roku!

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Reklama
Zobacz teledysk: Top Girls & BajorekD - Przeznaczeni
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!
  2. Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami!
  3. Zjawiskowa sesja ślicznej wokalistki disco polo. Gwiazda zadała fanom kontrowersyjne pytanie!
  4. To już potwierdzone! Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Jego żona potwierdziła ciąże!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej