2020-12-18T12:15:00+01:00 HOT premiera od najbardziej spektakularnego duetu disco polo tego roku! Internet zatrząsł się z zachwytu. https://disco-polo.info/uploads/news/najnowsza-produkcja-disco-polo-od-najbardziej-spektakularnego-duetu-tego-roku-internet-zatrzasl-sie-z-zachwytujpg.jpg

HOT premiera od najbardziej spektakularnego duetu disco polo tego roku! Internet zatrząsł się z zachwytu.

Redakcja , 18 Grudzień 2020  12:15
HOT premiera od najbardziej spektakularnego duetu disco polo tego roku! Internet zatrząsł się z zachwytu.
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Uroda dziewczyn i błysk w oku Dominika, to wystarczające argumenty, by sądzić, że klip to obrazowy majstersztyk. Nie ma na co czekać.

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często dobierają się w pary. Nie zawsze po to, by stworzyć idealną, uczuciową relację. Często połączenia te powstają, by świat otrzymał prawdziwą muzyczną bombę.

Zobacz również: Najpiękniejsza gwiazda disco polo zniewala. Gorące zdjęcia w czerwonej bieliźnie to najgorętsza publikacja!

Artystyczne zespolenie dwóch światów, to dla rynku potężna dawka najlepszej jakości produkcji. Bardzo rzadko zdarza się, by tzw. discopolowe duety były niewypałem, a w przypadku zespołu Top Girls, wspólne tworzenie z innym artystą, to nawet pewniak do osiągnięcia olbrzymiego sukcesu. Trzy piękne wokalistki tym razem wydały przebój wspólnie z Dominikiem Bajorkiem, znanym w branży jako BajorekD.

Piosenka pt. „Przeznaczeni” już krąży po internetowej orbicie i powala na kolana słuchaczy swoją doskonałością. Utwór jest bardzo rytmiczny. Jego muzyczna kompozycja zapewni odpowiednie doznania na każdej imprezie z tańcem w programie.

Niepodważalną zaletą projektu jest treść. Romantyczne słowa przeszywają na wskroś serca odbiorców i to może być decydujące zjawisko dla zdobycia kilkudziesięciu milionów wyświetleń w serwisie YouTube. O walorach wizualnych nie trzeba nawet mówić. Uroda dziewczyn i błysk w oku Dominika, to wystarczające argumenty, by sądzić, że klip to obrazowy majstersztyk. Nie ma na co czekać.

Odpalcie utwór i poznajcie najlepszy duet tego roku!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zachwycają nowym brzmieniem! To niezwykła uczta muzyczna od grupy Mejk!

Reklama
Zobacz teledysk: Top Girls & BajorekD - Przeznaczeni
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy! Genialna premiera dostępna!
  2. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  3. Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!
  4. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Artysta czekał na tę chwile ponad 8 lat!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama