Reklama
Polecamy


Reklama

HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia!

2020-08-05T20:45:00+02:00 HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/sliczna-gwiazda-disco-polo-w-objeciach-dwoch-polnagich-mezczyzn-szokujaca-fotografia-1596110532.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda z zalotnie rozpiętą koszulą i całkiem odkrytymi,długimi nogami,pręży swoje wdzięki wśród dwóch umięśnionych mężczyzn, pozujących bez koszulki

Reklama

Wizualna pikanteria w świecie disco polo, wchodzi na najwyższy pułap. Gwiazdy coraz chętniej prężą swoje idealne ciała, bo i z dnia na dzień wszystkie wyglądają coraz bardziej kusząco.

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!

Rzadko zdarza się jednak, by jeden kadr łączył niezwykle atrakcyjną kobietę i szalenie przystojnych mężczyzn. Rzadko natomiast nie oznacza wcale. Z odsieczą przychodzi przesympatyczna Edyta Folwarska. Jej najnowsze instagramowe publikacje zawładnęły wyobraźnią zarówno jednej, jak i drugiej płci.

Zmysłowe materiały pojawiły się w sieci i przyciągają uwagę obserwujących niczym najsilniejszy magnes. Gwiazda z zalotnie rozpiętą koszulą i całkiem odkrytymi, długimi nogami, pręży swoje wdzięki wśród dwóch umięśnionych mężczyzn, pozujących bez koszulki! Fotografia jest naprawdę gorąca.

Z informacji jakie podała Edyta, sesja, której częścią są te pikantne ujęcia, odbyła się w związku z drugą książką, którą planuje wydać artystka. Mając w pamięci pierwszą jej pisemną produkcję pt. „Zbiór miłości niechcianych”, można wnioskować, że sporo namiętności pojawi się również w kolejnej książce.

Wstępne materiały z sesji zdjęciowej zdecydowanie to sugerują. Jak oceniacie gorące publikacje Edyty?

Zobacz również: Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  2. Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!
  3. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.