2023-05-22T19:35:00+02:00 HIT INTERNETU! Zobacz, jak Dawid Narożny tańczy w sukience żony! Opadną Wam szczęki! Zobacz niesamowite nagranie, na którym Dawid Narożny tańczy w sukience żony! Fanom Pięknych i Młodych opadnie szczęka z zachwytu. https://disco-polo.info/uploads/news/hit-internetu-zobacz-jak-dawid-narozny-tanczy-w-sukience-zony-opadna-wam-szczekijpg.jpg Disco-Polo.info

HIT INTERNETU! Zobacz, jak Dawid Narożny tańczy w sukience żony! Opadną Wam szczęki!


Zobacz niesamowite nagranie, na którym Dawid Narożny tańczy w sukience żony! Fanom Pięknych i Młodych opadnie szczęka z zachwytu.

Autor: Adam Begier, 22 Maj 2023  19:35
Źródło zdjęć: materiał prasowy
HIT INTERNETU! Zobacz, jak Dawid Narożny tańczy w sukience żony! Opadną Wam szczęki!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zespół Mig zaskakuje fanów nowym duetem Marka i Doroty. Czy "Ja dla Ciebie żyłem" to najlepszy utwór disco polo tego roku?
 2. Wielka Premiera! Nowa wersja „Bella Ciao” w wykonaniu gwiazd disco polo Top Girls!
 3. Gwiazdy disco polo Drossel zachwycają nowym mixem wielkich polskich przebojów! Te utwory zna cały kraj! "Szparka Sekretarka", "Zostawcie Titanica"
Reklama

  Dawid Narożny, znany i uwielbiany przez fanów Pięknych i Młodych, postawił przed nimi wyzwanie. Jeśli powstanie aż 5 tysięcy filmików z wykorzystaniem piosenki "Ona działa na mnie jak", miał zatańczyć w sukience swojej żony, Joanny Narożnej.

  Istniały wątpliwości, czy fani będą w stanie osiągnąć ten ogromny cel. Jednak dzisiaj staje się jasne, że Dawid Narożny przegrał zakład z fanami. Choć jego tańce mogą być nieco niezręczne i pełne kocich ruchów, to nie ma odwrotu - zakład to zakład!

  Piosenka "Ona działa na mnie jak", której premiera zaplanowana jest na 25 maja, zdobyła ogromną popularność na platformie TikTok. Fani są oczarowani współpracą Dawida Narożnego i Agbe, która zaowocowała tym niesamowitym wyzwaniem.

  Dawid Narożny tańczy do hitu "Ona działa na mnie jak"

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Teraz pora na coś, czego wszyscy niecierpliwie oczekują - zobaczcie nagranie, na którym Dawid Narożny wykonuje swój zaskakujący taniec w sukience żony! Nie możemy obiecać, że będzie to arcydzieło tańca, ale na pewno dostarczy wam mnóstwo rozrywki i uśmiechu.

  Zapraszamy do obejrzenia nagrań z tańcem Dawida Narożnego na stronie disco-polo.info! Przekonajcie się sami, jak świetnie radzi sobie w nietypowej sukience i jak porusza się do rytmu disco. Tańczący Narożny zaskoczył fanów - to wydarzenie, które nie może umknąć waszej uwadze!

  Czy Dawid Narożny zatańczył lepiej, niż się spodziewaliśmy? Czy spełnił oczekiwania fanów? Odpowiedź znajdziecie na disco-polo.info - wystarczy kliknąć i przekonać się samemu! Nie przegapcie tego unikalnego widowiska!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Disco polo na szczycie popularności?! Niesamowite tłumy na koncercie zespołu After Party w Łęczycy!
  2. Bartosz Jagielski z nowym hitem "Ty jesteś Hot" podbije branże muzyczną w Polsce?! Posłuchaj przedpremiery!
  3. Wielka Premiera! Nowa wersja „Bella Ciao” w wykonaniu gwiazd disco polo Top Girls!
  4. Klubowy Remix hitu "Zakochać się" grupy Bayera hitem w sieci?! Co za brzmienie!
  5. Marta Konopla szokuje fanów – mega dekolt i długie nogi! Zobacz nowe zdjęcia popularnej gwiazdy disco polo!
  6. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
  7. Łobuzy ponownie podbijają scenę! Nowy hit „Chodź ze mną” rozgrzewa już parkiety! Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
  8. Top Girls z Nowym Hitem "Tylko na mnie"! Teledysk Prosto z Włoch

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie