2023-05-17T15:00:00+02:00 HIT Disco Polo odświeżony po latach! Nowa wersja utworu "Jasnowłosa" w wykonaniu Bogdana Borowski Bogdan Borowski na wokalu! Nowa wersja "Jasnowłosej" zespołu Milano podbija serca słuchaczy z nowoczesnym brzmieniem i energetycznymi beatami. Sprawdź, czy to nadal u https://disco-polo.info/uploads/news/hit-disco-polo-odswiezony-po-latach-nowa-wersja-utworu-jasnowlosa-w-wykonaniu-bogdana-borowskiego-robi-furore-w-siecijpg.jpg Disco-Polo.info

HIT Disco Polo odświeżony po latach! Nowa wersja utworu "Jasnowłosa" w wykonaniu Bogdana Borowskiego robi furorę w sieci!


Bogdan Borowski na wokalu! Nowa wersja "Jasnowłosej" zespołu Milano podbija serca słuchaczy z nowoczesnym brzmieniem i energetycznymi beatami. Sprawdź, czy to nadal uwodzi i zachwyca!

Autor: Adam Begier, 17 Maj 2023  15:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
HIT Disco Polo odświeżony po latach! Nowa wersja utworu
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim i Cleo biją rekordy! „Dziewczyno Piękna” numerem 1 w Polsce! TO najlepsza premiera tego roku?
 2. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
 3. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź

  Co jakiś czas w internecie pojawiają się odświeżone wersje wielkich przebojów disco polo, które dają im nowe życie. Jednym z takich utworów jest "Jasnowłosa", którego oryginalna wersja pochodzi z debiutanckiego albumu zespołu Milano wydanego w 1993 roku przez firmę fonograficzną Blue Star. Kaseta zawierała w sobie 9 piosenek, a tytułowy utwór już w latach 90. stał się prawdziwym hitem, który do dziś cieszy się sporą rozpoznawalnością.

  Teraz dzięki producentowi o pseudonimie THR!LL, możemy posłuchać współczesnej wersji tego przeboju. Co ciekawe, na wokalu słyszymy niezwykły głos Bogdana Borowskiego, który wzbogaca utwór o nowe brzmienie i energię.

  Zapraszamy do posłuchania tej odświeżonej wersji "Jasnowłosej" i podzielenia się swoją opinią na temat takich odświeżonych utworów z lat 90. z gatunku disco polo.

  Czy odświeżone utwory disco polo z lat 90. mają wciąż to "coś"?

  Kiedy słuchamy starych przebojów, często czujemy nostalgię i powracają do nas wspomnienia związane z danym okresem. W przypadku utworów disco polo, które miały swoje apogeum popularności w latach 90., jest to szczególnie widoczne. Dlatego nie dziwi fakt, że producenci muzyczni starają się odświeżać te piosenki i wprowadzać do nich nowe elementy, które mogą przemówić do współczesnego słuchacza.

  Jednym z przykładów udanej odświeżonej wersji jest "Jasnowłosa" zespołu Milano. Choć utwór ten miał swoją premierę już ponad 30 lat temu, to dzięki współczesnej produkcji i wokalowi Bogdana Borowskiego nabiera nowego życia. Oryginalna kompozycja była pełna energii i chwytliwych melodii, które wciąż mają moc przyciągania. Jednak to nowa aranżacja i świeży głos Borowskiego nadają jej nowoczesnego brzmienia i sprawiają, że jest ona bardziej przystępna dla dzisiejszych odbiorców.

  Warto podkreślić, że odświeżone utwory disco polo nie są jedynie kopiami oryginałów. Przeważnie są one odpowiednio zmodyfikowane, aby pasować do współczesnych trendów muzycznych. Zazwyczaj dodaje się nowe partie instrumentalne, zmienia się brzmienie perkusji i basu, a także wykorzystuje się nowoczesne techniki produkcji muzycznej. Dzięki temu odświeżone utwory z lat 90. zyskują nową jakość i trafiają do szerszego grona słuchaczy.

  Posłuchajcie nowej wersji "Jasnowłosej" na disco-polo.info


  Milano & THR!LL - Jasnowłosa 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
  2. Skazani na sukces?! 5 mln na koncie grupy Łobuzy! Gwiazdy disco polo na szczycie popularności?!
  3. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  4. Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!
  5. Skolim i Cleo biją rekordy! „Dziewczyno Piękna” numerem 1 w Polsce! TO najlepsza premiera tego roku?
  6. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  7. Festiwal Disco Ostróda 2024 - na scenie zagra światowego formatu Shanguy!
  8. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie