2018-11-07T14:15:00+01:00 Hakerzy w branży disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/11/hakerzy-w-branzy-disco-polo-1541594833.jpg

Hakerzy w branży disco polo!

Redakcja , 07 Listopad 2018  14:15
Hakerzy w branży disco polo!
Źródło zdjęć: Martyna Rokita - Marimar Studio

Zapraszamy Was na premierę debiutanckiego teledysku do piosenki -' Wyślę Ci Lajka'


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W jeden z piękniejszych dni tej jesieni butik Polskich Projektantów, mieszczący się na warszawskiej Woli został opanowany przez dwóch facetów w czerni, czyli Dawida Andrzejewskiego i Kamila Grzybickiego, którzy tworzą zespół Hakerzy.

To właśnie tam oraz w Strefie 3, zrealizowano zdjęcia do teledysku obrazującego ich debiutancki singiel, pt. „Wyślę Ci lajka”. Choć wokaliści ukrywają się za ciemnymi okularami, są przyjaźnie nastawieni do świata i ludzi, a z disco polo są za pan brat już od najmłodszych lat. - Już jako czterolatek oglądałem discopolowe programy na Polsacie, podziwiając prezentowanych tam artystów. Wtedy nawet mi się nie śniło, że kiedykolwiek dostanę szansę, by stanąć z nimi na jednej scenie, choć po cichu marzyłem o tym, żeby swoją przyszłość związać z muzyką. Teraz przyszedł czas na realizacje własnych marzeń i obiecuję, że dam z siebie wszystko, by nie zawieść tych, którzy we mnie uwierzyli - opowiada Dawid, wychylając się zza okularów Muscat by Paprocki&Brzozowski. 

Zobacz również: Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!

Artyści doskonale prezentowali się również w strojach sportowych Under Armour. Hakerzy zapewniają, że branża disco polo, do której właśnie wkroczyli jeszcze nie raz o nich usłyszy i obiecują, że krótce ujawnią więcej informacji na swój temat.

Tymczasem my zapraszamy do zapoznania się z piosenką „Wyślę Ci lajka”.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  3. Tłumy na koncercie zespołu Long i Junior! Gwiazdorzy disco polo zrobili na scenie niezapomniane show!
  4. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  5. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!
  6. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  7. Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!
  8. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami