Hakerzy w branży disco polo!

Hakerzy w branży disco polo!

Zapraszamy Was na premierę debiutanckiego teledysku do piosenki -' Wyślę Ci Lajka'

Zobacz też Szokujące słowa Ireny Santor o disco polo. „Plum, plum, plum i to ma być muzyka?” new

Reklama

W jeden z piękniejszych dni tej jesieni butik Polskich Projektantów, mieszczący się na warszawskiej Woli został opanowany przez dwóch facetów w czerni, czyli Dawida Andrzejewskiego i Kamila Grzybickiego, którzy tworzą zespół Hakerzy.

To właśnie tam oraz w Strefie 3, zrealizowano zdjęcia do teledysku obrazującego ich debiutancki singiel, pt. „Wyślę Ci lajka”. Choć wokaliści ukrywają się za ciemnymi okularami, są przyjaźnie nastawieni do świata i ludzi, a z disco polo są za pan brat już od najmłodszych lat. - Już jako czterolatek oglądałem discopolowe programy na Polsacie, podziwiając prezentowanych tam artystów. Wtedy nawet mi się nie śniło, że kiedykolwiek dostanę szansę, by stanąć z nimi na jednej scenie, choć po cichu marzyłem o tym, żeby swoją przyszłość związać z muzyką. Teraz przyszedł czas na realizacje własnych marzeń i obiecuję, że dam z siebie wszystko, by nie zawieść tych, którzy we mnie uwierzyli - opowiada Dawid, wychylając się zza okularów Muscat by Paprocki&Brzozowski. 

Reklama

Boys i Liroy w duecie? Zdjęcie Marcina Millera z raperem wywołało lawinę komentarzy Warto przeczytać: Boys i Liroy w duecie? Zdjęcie Marcina Millera z raperem wywołało lawinę komentarzy

Artyści doskonale prezentowali się również w strojach sportowych Under Armour. Hakerzy zapewniają, że branża disco polo, do której właśnie wkroczyli jeszcze nie raz o nich usłyszy i obiecują, że krótce ujawnią więcej informacji na swój temat.

Reklama

Tymczasem my zapraszamy do zapoznania się z piosenką „Wyślę Ci lajka”.

Zobacz
Agbe półnaga na śniegu - czy wokalistka disco przeszła samą siebie? Zobacz również: Agbe półnaga na śniegu - czy wokalistka disco przeszła samą siebie?
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Skolim – hype czy realny talent?
Czysty hype
0 głosów 0%
Realny talent
0 głosów 0%
1. Mix jednego i drugiego
1 głosów 100%
Za wcześnie oceniać
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok

Warto przeczytać - Hakerzy w branży disco polo!

Powiązane artykuły na temat: Hakerzy w branży disco polo!
Warto przeczytać - Hakerzy w branży disco polo!

Najpopularniejsze w serwisie

Polecamy