Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo zabrały głos w sprawie protestu kobiet. Padły bardzo mocne słowa!

2020-10-26T19:37:00+01:00 Gwiazdy disco polo zabrały głos w sprawie protestu kobiet. Padły bardzo mocne słowa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazdy-disco-polo-zabraly-glos-w-sprawie-protestu-kobiet-padly-bardzo-mocne-slowa-1603710207.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Znani z doskonałej twórczości muzycy disco polo, tym razem śmiało skomentowali wydarzenia polityczne w kraju

Reklama

Artyści z branży disco polo, chętnie zabierają głos w sprawach ważnych, nie tylko w świecie muzyki, lecz także w ogólnopoglądowych kwestiach.

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Ostatnio bardzo głośno jest o „strajku kobiet” (nazwa potoczna, ponieważ na ulicę wyszły obie płcie), spowodowanym wyrokiem trybunału konstytucyjnego o niemalże całkowitym zakazie aborcji.

Sprawa jest bardzo istotna dla całego społeczeństwa, również dla przedstawicieli nurtu disco polo. Dlatego doczekaliśmy się pierwszych głosów i opinii najbardziej popularnych artystów.

Grupa Long&Junior nie przebierała w słowach na swoim facebookowym profilu:

Kto dał Wam prawo do decydowania za nasze siostry, córki, żony, matki  Kto dał Wam prawo do decydowania o ich życiu, o ich cierpieniu, o ich zdrowiu” - grzmią artyści w kierunku rządzących. To jednak nie koniec wypowiedzi i ostrych treści: „Podnieśliście rękę na polskie kobiety, a tego żaden mężczyzna w tym kraju Wam nie daruje i nie wybaczy”.

Trzeba przyznać, że cała sytuacja wzburzyła krew w zespole Long&Junior. Znani z doskonałej twórczości muzycy, tym razem śmiało skomentowali wydarzenia polityczne w kraju.

A co Wy sądzicie o tym temacie i tak zdecydowanej reakcji gwiazd disco polo?

Zobacz również: Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!
  2. Świąteczna gorączka opanowała świat disco polo! Utwór nagrany przez wyjątkowy duet rozgrzeje Wasze serca!
  3. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.