Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo w potrzebie! Oddaj swój głos i wspomóż zespół!

2018-12-29T12:59:00+01:00 Gwiazdy disco polo w potrzebie! Oddaj swój głos i wspomóż zespół! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/gwiazdy-disco-polo-w-potrzebie-oddaj-swoj-glos-i-wspomoz-zespol-1546029745.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Teraz każdy internauta może wspomóc swoją uwielbianą gwiazdę disco polo

Reklama

Losy wielu utworów disco polo spoczęły w rękach internautów. Po raz szósty z rzędu ruszył wielki plebiscyt pod hasłem Hit Roku 2018, w którym udział wzięło sto propozycji disco polo. 

ZAGŁOSUJ NA SWÓJ ULUBIONY PRZEBÓJ

Po raz kolejny spośród wszystkich utworów disco polo & dance, które pojawiły się na rynku muzycznym w 2018 roku zebrano najlepszą setkę, z której internauci wyłonią największy przebój disco polo. Głosować można na stronie disco-polo.info w zakładce Top 20 / Hit Roku 2018

Głosowanie na Hit Roku 2018 ruszyło 15 grudnia i potrwa do 15 stycznia 2018 roku. W ciągu jednej doby (24h) internauci mogą oddać 15 głosów na ulubione propozycje znajdujące się na liście. Głosować można codziennie za pomocą przycisku "Zagłosuj" po zatwierdzeniu głosu przez system ten napis zmieni się na "Zagłosowano".

Zobacz również: Ten widok długo nie znika z wyobraźni. Niezwykle seksowna gwiazdeczka disco polo szokuje nagraniem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Hit czy przesada?! Gwiazda wrzuciła zdjęcie w przezroczystej sukience. Widać dosłownie wszystko!
  2. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!
  3. Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.