2023-10-15T17:23:00+02:00 Gwiazdy disco polo na wyborach! Kto już oddał swój głos?! Gwiazdy disco polo aktywnie uczestniczą w wyborach parlamentarnych, motywując fanów do głosowania i podkreślając ważność demokracji. https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-poszli-na-wybory-kto-juz-oddal-swoj-glosjpg.jpg

Gwiazdy disco polo na wyborach! Kto już oddał swój głos?!

Autor: Adam Begier , 15 Październik 2023  17:23
Gwiazdy disco polo na wyborach! Kto już oddał swój głos?!
Źródło zdjęć: instagram.com/superkajra/

Gwiazdy disco polo aktywnie uczestniczą w wyborach parlamentarnych, motywując fanów do głosowania i podkreślając ważność demokracji.Reklama

  Reklama

  W środku polskiej jesieni coś się dzieje – krajobraz polityczny naszego kraju jest kształtowany przez obywateli, którzy biorą udział w wyborach parlamentarnych. Ale nie tylko zwykli obywatele idą na wybory. Wśród tych, którzy stawiają krzyżyk na karcie do głosowania, są też gwiazdy muzyki disco polo. Dzięki swojej popularności i wpływowi w mediach społecznościowych, niektórzy z nich postanowili podzielić się tym momentem z fanami i jednocześnie zachęcić innych do głosowania.

  Gwiazdy Disco Polo i ich głosy

  Małgosia Główka z zespołu Camasutra jest jedną z tych osób, która pokazała swoją obecność w lokalu wyborczym. Choć nie ujawniła, na kogo głosowała, ważne jest to, że wzięła udział w wyborach i podkreśliła wagę tego obywatelskiego obowiązku.

  Sylwia Morcinek, znana z zespołu Weź nie pytaj, również dała się zauważyć. Znana z energetycznych hitów artystka postanowiła przekazać trochę tej energii również w procesie wyborczym, mobilizując swoich fanów do działania.

  Młodzi i starsi – wszyscy głosują! Szymon Woner, chociaż ma zaledwie 14 lat i jeszcze nie ma prawa głosu, postanowił włączyć się w proces wyborczy w inny sposób. Wrzucił kartę do głosowania swoich rodziców, pokazując, że nawet najmłodsi obywatele mają głos w kształtowaniu przyszłości kraju, choćby poprzez motywowanie dorosłych do udziału w wyborach.

  Kajra i Sławomir oraz Kris Talisman to kolejne znane postacie z branży disco polo, które postanowiły pokazać, że nie są obojętne na losy kraju.

  W świecie muzyki, a zwłaszcza w branży disco polo, liczy się głównie dobra zabawa i pozytywna energia. Jednak artystom z tej sceny nie jest obca także świadomość społeczna i obywatelska. Właśnie dlatego wielu z nich decyduje się zaangażować w ważne dla kraju wydarzenia, takie jak wybory parlamentarne.

  Zachęcanie fanów do głosowania to nie tylko dowód na to, że artysta jest zaangażowany społecznie, ale także sposób na podkreślenie, jak ważne jest aktywne uczestnictwo w demokracji. Gwiazdy disco polo, które mają tysiące, a nawet miliony fanów, mają olbrzymi wpływ na młode pokolenie. Wykorzystując swoją platformę do promowania wartości demokratycznych, mogą inspirować innych do działania.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Wybory-2023-disco-polo-4.jpg
  Plik Wybory-2023-disco-polo-3.jpg
  Plik Wybory 2023 disco polo (1).heic_2..heic
  Plik Wybory-2023-disco-polo-2.jpg
  Plik Wybory-2023-disco-polo-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach
  2. Czarujący uśmiech i głęboki dekolt! Joanna Narożna zachwyca!
  3. "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!
  4. Posłuchaj jako pierwszy! Justyna Lubas i Raider w utworze pt. "Mezalians"
  5. Izabela Trojanowska kontra Zenek Martyniuk: Ostra ocena króla disco polo
  6. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!
  7. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  8. Posłuchaj przedpremiery: Ela Kliś i nowość „Nie jestem już sama”

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie