2024-04-05T06:30:00+02:00 Gwiazdy Disco Polo na wsi? Nie uwierzysz, co Marcin Miller robił na farmie Maćka z 'Rolnicy. Podlasie&a Zaskakujące spotkanie gwiazd Disco Polo i rolnika z 'Rolnicy. Podlasie'! Edyta Folwarska i Marcin Miller na wsi - mleko prosto od krowy i jazda traktorem https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-na-wsi-nie-uwierzysz-co-marcin-miller-robil-na-farmie-macka-z-rolnicy-podlasiejpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdy Disco Polo na wsi? Nie uwierzysz, co Marcin Miller robił na farmie Maćka z 'Rolnicy. Podlasie'


Zaskakujące spotkanie gwiazd Disco Polo i rolnika z 'Rolnicy. Podlasie'! Edyta Folwarska i Marcin Miller na wsi - mleko prosto od krowy i jazda traktorem

Autor: Adam Begier, 05 Kwiecień 2024  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gwiazdy Disco Polo na wsi? Nie uwierzysz, co Marcin Miller robił na farmie Maćka z 'Rolnicy. Podlasie'
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Co za energia! MiłyPan oczarował fanów! Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
 2. Defis na szczycie! Jego NOWOŚĆ "Tylko dla Takiej" podbija internet! To najlepsza produkcja tego roku?!
 3. Premiera: Zenon Martyniuk i Akcent: Nowa Letnia Składanka 2024 - Hity króla disco polo, które musisz usłyszeć
Reklama

  W malowniczym krajobrazie Podlasia, znany z telewizyjnego hitu "Rolnicy. Podlasie", Maciej Sidorowicz, zaprosił gwiazdy Disco Polo do swojego gospodarstwa na przedświąteczne przygotowania. Wśród gości znaleźli się znani wykonawcy tego energetycznego gatunku muzycznego, w tym Edyta Folwarska i Marcin Miller z grupy Boys, co stanowiło niezwykłe połączenie wiejskiego spokoju z rytmem Disco.

  Gwiazdy Disco w Scenerii Podlaskiego Gospodarstwa

  Spotkanie to miało miejsce tuż przed Wielkanocą. Rolnik Maciej Sidorowicz, znany również jako Maciek z Kundzicz, postanowił otworzyć bramy swojego gospodarstwa dla gwiazd sceny muzycznej. Jego farma, znana z hodowli bydła rasy Highland i malowniczego krajobrazu, stała się idealną scenerią dla nagrania specjalnego odcinka "Disco Weekend z Blondi".

  To wydarzenie było okazją do pokazania, że życie na wsi i muzyka Disco Polo mogą iść w parze, tworząc niezapomniany klimat. Maciej, oprócz bydła, hoduje również konie, osły, psy i koty, co dodatkowo wzbogacało doświadczenie gwiazd.

  Marcin Miller, lider zespołu Boys, nie tylko zaskoczył swoją otwartością i skromnością, ale także wykazał się niezwykłą sprawnością w pracach gospodarskich, czym zyskał sympatię gospodarza i widzów. Sam Maciek wspomniał na swoim profilu o zdolnościach Millera do pracy na farmie, co stanowiło miłe zaskoczenie dla jego fanów.

  Edyta Folwarska, prowadząca show "Disco Weekend z Blondi", doświadczyła również wiejskich przyjemności. Jej udział w przejażdżce traktorem i picie świeżego mleka prosto od krowy, to sceny, które na długo zapadną w pamięć widzów.

  To wyjątkowe połączenie muzyki Disco Polo z wiejską atmosferą pokazało, jak różnorodne światy mogą się przenikać i tworzyć niepowtarzalne wspomnienia. Spotkanie gwiazd Disco Polo z codziennością gospodarstwa rolnego Maćka z Kundzicz to dowód na to, że muzyka i wiejski spokój mogą tworzyć harmonijną całość. To wydarzenie to również świetny przykład, jak programy telewizyjne mogą łączyć ludzi z różnych środowisk, tworząc niezwykłe historie i doświadczenia.

  Zobacz również: Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!

  Reklama

  Boys - Chłop z Mazur

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Darmowy wstęp dla pań! Niezapomniana noc z Menelaos już 18 maja w klubie Scorpio!
  2. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
  3. Klaudia Zielińska bije rekordy! Czy "Silniejsza" to hit dekady? Sprawdź
  4. W latach '90 była królową disco! "Odpływają Kawiarenki" Venus pojawiły się w nowej, klubowej odsłonie!
  5. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
  6. Nowość w Disco Polo: Non Stop - "Ukradłaś mi serce"!
  7. Jest bożyszczem kobiet w Polsce?! Skolim pokazał sześciopak i rozpalił internet! Fanki oszalały, co za ciało!
  8. Wielkie serce gwiazdora disco polo! Marcin Miller Boys odwiedził fankę! Wzruszający materiał!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie