2021-06-09T09:40:00+02:00 Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-slaskich-szlagierow-z-niezwykla-premiera-to-bedzie-kolejny-hit-w-jego-karierzepng.png

Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!

Redakcja , 09 Czerwiec 2021  09:40
Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Szlagierowy gwiazdor nadal pozostał wierny swojemu charakterystycznemu stylowi, za który pokochali go fani.

Reklama

Twórczość śląskiego artysty cechuje się niezwykle melodyjnym brzmieniem, które sprawia, że jego kawałki szybko wpadają w ucho, a nogi nie potrafią przestać tańczyć!

Zobacz również: Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!

To wielki dzień dla fanów znanego szlagierowego wokalisty! Do sieci trafiła właśnie niezwykła premiera, która ma szansę sporo namieszać na śląskim rynku!

Krzysztof Koniarek jest jednym z najbardziej uwielbianych artystów szlagierowej sceny. Utwory wokalisty cieszą się sporym powodzeniem fanów, a kawałki takie jak: “Dziewczyna z promenady”, “Tylko Ciebie chcę”, czy “Całe życie uczysz się miłości” zajmują czołowe miejsca na listach przebojów w śląskiej telewizji TVS.

Reklama

Twórczość Krzysztofa Koniarka cechuje się niezwykle melodyjnym brzmieniem, które sprawia, że jego kawałki szybko wpadają w ucho, a nogi nie potrafią przestać tańczyć. Piosenki szlagierowego artysty nie są zazwyczaj typowo biesiadnymi utworami. Spora ich część zawiera bowiem ważne życiowe przesłanie, które wywołuje u słuchaczy nutę nostalgii, i zadumy nad własnym życiem. Nowość, którą lubiany piosenkarz wypuścił do sieci, również posiada te aspekty!

W internecie pojawił się najnowszy teledysk Krzysztofa Koniarka, który powstał do utworu “Dobrze to wiem”. Szlagierowy gwiazdor nadal pozostał wierny swojemu charakterystycznemu stylowi, za który pokochali go fani. Pozytywna piosenka ma spore szanse, by stać się kolejnym hitem w karierze wokalisty. Warto dodać, iż autorem słów tej kompozycji jest Katarzyna Pawłowska, twórczyni słynnego hitu “Ale Ale Aleksandra”! Jeśli Kasia bierze się za pisanie tekstu, to jednego można być pewnym - to będzie przebój nad przeboje!

Krzysztof Koniarek w jednym z telewizyjnych programów zdradził ostatnio szokującą wiadomość! Grono wielbicieli jego muzyki powiększyło się o kolejną fankę! Artysta został bowiem dziadkiem! Wokalista nie posiada się ze szczęścia! Nowonarodzona wnuczka błyskawicznie skradła jego serce!

Reklama

Fani artysty zastanawiają się już nawet, czy Krzysztof Koniarek stworzy dla niej jakiś utwór z dedykacją. Będzie to przecież niezwykła pamiątka na całe jej życie!

Zobacz również: Wakacyjna premiera od legendy disco polo! Grupa Top One zaskoczyła wszystkich nową produkcją!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Krzysztof Koniarek - Dobrze to wiem
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!
  2. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!
  3. Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!
  4. Najpopularniejszy duet w disco polo z genialną premierą! To będzie hit lata 2021?! Internauci już komentują nowość od Mirage i Yoko!
  5. Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!
  6. Zaręczyny w rytmach disco polo! Znany zespół stworzył hit, przy którym panowie mogą oświadczyć się swojej drugiej połówce!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami