2021-05-20T10:11:00+02:00 Gwiazdy śląskich szlagierów przybywają z nowym hitem! 'Muzyczny klucz' stanie się przepustką do wielkiej https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-slaskich-szlagierow-przybywaja-z-nowym-hitem-muzyczny-klucz-stanie-sie-przepustka-do-wielkiej-karierypng.png

Gwiazdy śląskich szlagierów przybywają z nowym hitem! 'Muzyczny klucz' stanie się przepustką do wielkiej kariery?!

Redakcja , 20 Maj 2021  10:11
Gwiazdy śląskich szlagierów przybywają z nowym hitem! 'Muzyczny klucz' stanie się przepustką do wielkiej kariery?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Piosenka jest w stu procentach dziełem samych artystów. Artyści napisali napisali tekst utworu i muzykę, własnoręcznie zrobili aranż


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Popularni artyści opublikowali w sieci utwór, który fani już okrzyknęli hitem!

Zobacz również: Magda Narożna zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki! 'Więc w tym tkwi tajemnica' komentują fani! Zobaczcie FOTO

Monika i Leszek Filec to szlagierowe małżeństwo, które od kilku lat zdobywa coraz większą popularność na rynku muzycznym, nie tylko tym śląskim!

Reklama

REGGAE PO ŚLĄSKU 

Leszek Filec swoją szlagierową przygodę z muzyką zapoczątkował w 2004 roku, kiedy to uszom fanów ukazał się niezwykle rytmiczny kawałek “Reggae po śląsku”. Utwór, który okazał się sporym hitem, otworzył gwiazdorowi drzwi do wielkiej kariery, która nieprzerwanie trwa do dzisiaj!

Gwiazdor śląskich szlagierów jest osobą niezwykle wszechstronną. Leszek jest nie tylko wokalistą, ale także i gospodarzem wielu popularnych audycji radiowych i telewizyjnych. Artysta od 10 lat spełnia się także w roli wodzireja śląskich biesiad, które cyklicznie odbywają się w jednym z klubów w Wodzisławie Śląskim. Śmiało można stwierdzić, iż całe artystyczne życie Leszka związane jest z muzyką!

REWOLUCJA W ŻYCIU ARTYSTY

Leszek Filec na koncie ma cztery autorskie albumy, z których pochodzą takie przeboje jak:  "Hej! Miśki!", "Wśród przyjaciół warto być", "Hejo Polka" czy "Pomału a sztyjc". Niemałą rewolucję spowodowało pojawienie się w jego życiu pięknej Moniki, która od 2017 roku z powodzeniem wspiera artystę na scenie, i jest też odpowiedzialna za wizerunek sceniczny zespołu. Warto podkreślić, że Monika i Leszek tworzą duet nie tylko na scenie, ale także i w życiu prywatnym, bowiem para od kilku lat jest małżeństwem!

Monika jest niezwykłą inspiracją dla artysty, i to dzięki niej powstało dużo romantycznych kawałków, które z powodzeniem podbijają listy przebojów śląskiej telewizji TVS. Kilka dni temu artyści opublikowali w sieci kolejny premierowy kawałek! Fani duetu są wniebowzięci!

'MUZYCZNY KLUCZ' PRZEPUSTKĄ DO KARIERY  

“Muzyczny klucz” to niezwykle przebojowy kawałek, który fani już okrzyknęli nowym hitem szlagierowego duetu! Warto podkreślić, że piosenka jest w stu procentach dziełem samych artystów. Monika i Leszek samodzielnie napisali tekst utworu i muzykę, własnoręcznie zrobili aranż, a także sami stworzyli scenariusz klipu! To prawdziwe szlagierowe “Zosie Samosie”!

Reklama

Artyści już pracują nad swoim piątym krążkiem, a szlagierowi fani po cichu liczą, że będzie to kolejny bestseller w karierze Leszka!

Zobacz również: Magda Narożna zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki! 'Więc w tym tkwi tajemnica' komentują fani! Zobaczcie FOTO

Reklama

Leszek i Monika Filec - Muzyczny Klucz

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Leszek i Monika Filec - Muzyczny Klucz
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk to najlepiej opłacany artysta disco polo? Na swoim najnowszym utworze 'Classy Girl' zarobił już ponad pół miliona! Co na to fani?
  2. Piekielnie zdolna wokalistka przypomniała wielki hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie podbija już internet!
  3. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  4. Królowa jest tylko jedna! Znana wokalistka disco polo zachwyciła w internecie swoim ciałem!
  5. Paula Karpowicz TOPKY zdradziła plany zawodowe! Gwiazda wygadała się w sprawie nowego projektu!
  6. Znany producent odświeżył wielki przebój popularnej grupy disco polo After Party! Internauci zachwyceni komentują NOWOŚĆ!
  7. Prześliczna gwiazdeczka disco polo świętuje wielki sukces! Przed gwiazdą otworzyły się kolejne drzwi do wielkiej kariery!
  8. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami