2018-02-25T07:47:00+01:00 Królowa muzyki śląskiej udostępniła nowość pt. Oczy Twe | VIDEO | Premiera - fani uwielbiają Teresę W https://disco-polo.info/uploads/news/2018/02/krolowa-muzyki-slaskiej-udostepnila-nowosc-pt-oczy-twe-video-premiera-fani-uwielbiaja-terese-werner-1519503712.png

Królowa muzyki śląskiej udostępniła nowość pt. Oczy Twe | VIDEO | Premiera - fani uwielbiają Teresę Werner!

Redakcja , 25 Luty 2018  07:47

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Królowa muzyki śląskiej udostępniła nowość pt. Oczy Twe | VIDEO | Premiera - fani uwielbiają Teresę Werner!
Źródło zdjęć: materiały prasowe/ YT
Reklama

W ciągu kilku godzin od premiery pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani są zachwyceni produkcją Teresy Werner pt. "Oczy Twe"

Reklama

Królowa muzyki śląskiej jak zwykle nie zawiodła. Mowa oczywiście o Teresie Werner, która swoją aparycją jak również tanecznymi produkcjami podbiła rynek muzyki śląskiej. Jako profesjonalistka, zawsze stawia na jakość, która przekłada się także na jej popularność, stąd też znana jest nie tylko w Polsce, ale również za granicami naszego kraju. 

Rok 2018 rozpoczął się dla Teresy Werner nad wyraz aktywnie, gdyż wokalistka udostępniła swoim słuchaczom przepiękną produkcję pt. "Oczy Twe", w której nie tylko skryła bajeczną scenerię, ale również kawałek swojej romantycznej duszy. 

"Piękna piosenka"; "Wspaniały teledysk"; "Cudowne widoki"; "Teledysk piękny, kolorowy, świeży!" - zachwalają nowość w komentarzach odbiorcy Teresy Werner. 

Słońce, woda, piasek... Wokalistka przygotowała dla swoich fanów prawdziwą ucztę. Nie tylko muzyczną, ale również wizualną zabierając widzów w podróż poza granice naszego kraju. Skradnie tym serca większego grona odbiorców? Polecamy poniższą nowość 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjecia Magdaleny Narożnej Piękni i Młodzi! Gwiazda disco polo zdjęła ubranie! Internauci zachwyceni!
  2. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  3. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  4. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  5. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  6. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami