Reklama


Reklama

Gwiazdor muzyki disco polo wyjawił prawdę związaną z występami. Koncerty disco polo nie wcześniej niż...

2020-05-02T15:30:00+02:00 Gwiazdor muzyki disco polo wyjawił prawdę związaną z występami. Koncerty disco polo nie wcześniej niż... https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/gwiazdor-muzyki-tanecznej-wyjawil-prawde-koncerty-disco-polo-nie-wczesniej-niz-1588019879.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Piosenkarz wyjawił, że do końca roku żadne koncerty się nie odbędą! Pytanie na ile poważnie trzeba traktować te słowa

Reklama

Cała branża disco polo zatrzęsła się w posadach, gdy na początku marca z uwagi na covid-19, zaczęto masowo odwoływać koncerty oraz innego rodzaju imprezy masowe.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!

Wtedy sytuacja nie była tak mocno dramatyczna, ponieważ każdy spodziewał się, że stan wyjątkowy potrwa zaledwie dwa, najwyżej trzy tygodnie i świat wróci do normalności. 

Ku zaskoczeniu wszystkich mija drugi miesiąc, a końca nie widać. Artur Suchcicki znany w branży disco polo pod pseudonimem PowerBoy, za pośrednictwem social mediów wyraził swoje ubolewanie nad artystami, których jedynym źródłem utrzymania była muzyka. Gwiazdor jednocześnie przyznał, że docenia fakt posiadania drugiej pracy, a właściwie służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Z jego wypowiedzi dowiadujemy się jeszcze jednej istotnej rzeczy. Piosenkarz wyjawił, że do końca roku żadne koncerty się nie odbędą! Pytanie na ile poważnie trzeba traktować te słowa.

Być może to tylko prognoza, która wcale nie musi się sprawdzić. Z tym, że skoro to proroctwo padło z ust pracownika PSP, to musimy wziąć pod uwagę każdy scenariusz.

A Wy? Tęsknicie za koncertami disco polo?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!
  2. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  3. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.