Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor muzyki disco polo wyjawił prawdę związaną z występami. Koncerty disco polo nie wcześniej niż...

2020-05-02T15:30:00+02:00 Gwiazdor muzyki disco polo wyjawił prawdę związaną z występami. Koncerty disco polo nie wcześniej niż... https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/gwiazdor-muzyki-tanecznej-wyjawil-prawde-koncerty-disco-polo-nie-wczesniej-niz-1588019879.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Piosenkarz wyjawił, że do końca roku żadne koncerty się nie odbędą! Pytanie na ile poważnie trzeba traktować te słowa

Reklama

Cała branża disco polo zatrzęsła się w posadach, gdy na początku marca z uwagi na covid-19, zaczęto masowo odwoływać koncerty oraz innego rodzaju imprezy masowe.

Zobacz również: Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!

Wtedy sytuacja nie była tak mocno dramatyczna, ponieważ każdy spodziewał się, że stan wyjątkowy potrwa zaledwie dwa, najwyżej trzy tygodnie i świat wróci do normalności. 

Ku zaskoczeniu wszystkich mija drugi miesiąc, a końca nie widać. Artur Suchcicki znany w branży disco polo pod pseudonimem PowerBoy, za pośrednictwem social mediów wyraził swoje ubolewanie nad artystami, których jedynym źródłem utrzymania była muzyka. Gwiazdor jednocześnie przyznał, że docenia fakt posiadania drugiej pracy, a właściwie służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Z jego wypowiedzi dowiadujemy się jeszcze jednej istotnej rzeczy. Piosenkarz wyjawił, że do końca roku żadne koncerty się nie odbędą! Pytanie na ile poważnie trzeba traktować te słowa.

Być może to tylko prognoza, która wcale nie musi się sprawdzić. Z tym, że skoro to proroctwo padło z ust pracownika PSP, to musimy wziąć pod uwagę każdy scenariusz.

A Wy? Tęsknicie za koncertami disco polo?

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia
  2. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  3. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.