Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo został sołtysem! Co z jego karierą muzyczną?!

2019-02-01T07:59:00+01:00 Gwiazdor disco polo został sołtysem! Co z jego karierą muzyczną?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/gwiazdor-disco-polo-zostal-soltysem-co-z-jego-kariera-muzyczna-1548957918.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo radosną nowiną podzielił się w mediach społecznościowych

Reklama

Artyści disco polo niejednokrotnie dostają propozycję, aby łączyć karierę muzyczną z polityką. Jedni podejmują rękawice, drudzy skupiają się tylko i wyłącznie na muzyce disco polo.

Zobacz również: Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.

Jednym z wokalistów disco polo, który postanowił spróbować sił w polityce jest najpopularniejszy rolnik w Polsce - Adam Kraśko. Jak poinformował sam zainteresowany w mediach społecznościowych został Sołtysem wsi Pasieczniki Duże.

Adam Kraśko to uczestnik pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony", również brał udział w programie "Celebrity splash". Na swoim koncie ma również wiele piosenek, które podbiły branżę disco polo. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!
  2. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  3. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.