2020-12-18T09:30:00+01:00 Gwiazdor disco polo zdradził jak spędza wolny czas! Ciekawe ilu Polaków robi tak samo! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-zdradzil-swoj-sposob-na-relaksjpg.jpg

Gwiazdor disco polo zdradził jak spędza wolny czas! Ciekawe ilu Polaków robi tak samo!

Redakcja , 18 Grudzień 2020  09:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gwiazdor disco polo zdradził jak spędza wolny czas! Ciekawe ilu Polaków robi tak samo!
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/

Wokalista zespołu Playboys zmaga się na co dzień z ogromną dawką stresu. Jednakże znalazł patent, aby się zrelaksować i odpocząć

Reklama

Grupa Playboys jest niezaprzeczalnie jedną z lepszych formacji w świecie muzyki tanecznej. Artyści nie zwalniają tempa, bo wiedzą, że konkurencja z dnia na dzień, jest coraz większa.

Zobacz również: Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!

W świecie disco polo nie brakuje nowych zespołów, które inspirują się topowymi wykonawcami. Jakub Urbański doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nieustannie realizuje nowe pomysły, aby zadowolić swoich wiernych fanów.

Jednak w natłoku obowiązków, Kuba  nie zapomina, jak ważny w tym wszystkim jest czas dla siebie

Od rana chwila na Netflix i zaraz lecę do Wawy. A Wy jak spędzacie dzień? Mówią, że wtorek, to już nie poniedziałek! Wczoraj cały dzień w trasie, zaraz znowu ruszam, ale to wszystko dla was...szczegóły wkrótce! Pozdrowionka.” 


Nie każdy miałby w sobie tyle sił i zapału, aby spędzać tak wiele czasu w trasie. Życie artysty wymaga poświęceń i wielu wyrzeczeń. Na szczęście Kuba z grupy Playboys nie narzeka, bo kocha to, co robi.

Poza tym najlepszą nagrodą za wysiłek i poświęcony czas, dla wokalisty jest radość jego fanów. Myślicie, że Kuba Urbański pracuje nad nowym kawałkiem?

Zobacz również: Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pan i Pani
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  2. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  3. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
  4. Ten instrument to hit! Popularna wokalistka disco polo uczy się grać na ukulele! Jak jej idzie?!
  5. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  6. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  8. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami