Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-16T18:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo zaśpiewał w Kościele podczas ślubu! Wzruszył tym wykonaniem wiele osób! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazdor-disco-polo-spiewa-w-kosciele-podczas-slubu-wzruszajaca-piesn-poruszyla-wiele-osob-1594668216.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo zaśpiewał w Kościele podczas ślubu! Wzruszył tym wykonaniem wiele osób!

Redakcja , 16 Lipiec 2020  18:00
Gwiazdor disco polo zaśpiewał w Kościele podczas ślubu! Wzruszył tym wykonaniem wiele osób!
Źródło zdjęć: facebook.com/Przemas17
Reklama

To był dla mnie zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w tym najpiękniejszym dniu dla Państwa Młodych - przyznał wokalista disco polo

Reklama

Gwiazdy disco polo, na portalach społecznościowych często dzielą się z obserwatorami wolnym czasem. Artyści wykorzystują możliwości kont internetowych, w celach prezentacji m.in. swoich umiejętności wokalnych.

Zobacz również: Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!

Wiele razy, dzięki prywatnym nagraniom, mogliśmy usłyszeć idolkę lub idola w zupełnie odmiennym od muzyki tanecznej repertuarze. Na oficjalnym koncie jednego z popularnych wokalistów - Przemka Budki, pojawił się film z wyjątkowego wydarzenia! Okazuje się, że pierwszy raz od bardzo długiego czasu, lider grupy Eratox, miał możliwość zadbania o oprawę muzyczną ślubu!

Wykonał piękną, kościelną pieść pt. „Wśród tylu dróg”, która wyszła mu fenomenalnie! Odsłuchując nagranie można mieć ciarki na całym ciele! Podobne odczucie mieli widzowie, którzy pod materiałem zostawili masę pozytywnych komentarzy: „Pięknie!”, „Cudownie!”, to tylko niektóre z przychylnych opinii.

„...To był dla mnie zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w tym najpiękniejszym dniu dla Państwa Młodych...” podkreślił wokalista disco polo oraz dodał, że jeżeli komuś przypadnie to do gustu, zaprasza do kontaktu! Mamy pewność, że po takich popisach wokalnych, kalendarz z pewnością szybko się zapełni.

A Wy, chcielibyście żeby podczas Waszej uroczystości zaśpiewał Przemek?

Zobacz również: Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!
  2. Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!
  3. Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.
  4. Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej