2020-07-16T18:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo zaśpiewał w Kościele podczas ślubu! Wzruszył tym wykonaniem wiele osób! To był dla mnie zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w tym najpiękniejszym dniu dla Państwa Młodych - przyznał wokalista disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/gwiazdor-disco-polo-spiewa-w-kosciele-podczas-slubu-wzruszajaca-piesn-poruszyla-wiele-osob-1594668216.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdor disco polo zaśpiewał w Kościele podczas ślubu! Wzruszył tym wykonaniem wiele osób!


To był dla mnie zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w tym najpiękniejszym dniu dla Państwa Młodych - przyznał wokalista disco polo

Autor: Goliat, 16 Lipiec 2020  18:00
Źródło zdjęć: facebook.com/Przemas17
Gwiazdor disco polo zaśpiewał w Kościele podczas ślubu! Wzruszył tym wykonaniem wiele osób!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Klaudia Zielińska na oczach całej Polski zachwyca w jacuzzi! Gwiazda rozgrzała tym zmysły!
 2. Nowy hit Valdiego: "Sopot" - Idealny Wakacyjny Utwór na Lato
 3. Żona króla disco polo Danuta Martyniuk w „Tańcu z gwiazdami”? Żona Sławomira nie szczędzi Jej pochwał!
Reklama

Gwiazdy disco polo, na portalach społecznościowych często dzielą się z obserwatorami wolnym czasem. Artyści wykorzystują możliwości kont internetowych, w celach prezentacji m.in. swoich umiejętności wokalnych.

Zobacz również: Premiera: "A Ty Daj" – Nowa produkcja od Blue Angels! Czym zaskoczył zespół?!

Wiele razy, dzięki prywatnym nagraniom, mogliśmy usłyszeć idolkę lub idola w zupełnie odmiennym od muzyki tanecznej repertuarze. Na oficjalnym koncie jednego z popularnych wokalistów - Przemka Budki, pojawił się film z wyjątkowego wydarzenia! Okazuje się, że pierwszy raz od bardzo długiego czasu, lider grupy Eratox, miał możliwość zadbania o oprawę muzyczną ślubu!

Wykonał piękną, kościelną pieść pt. „Wśród tylu dróg”, która wyszła mu fenomenalnie! Odsłuchując nagranie można mieć ciarki na całym ciele! Podobne odczucie mieli widzowie, którzy pod materiałem zostawili masę pozytywnych komentarzy: „Pięknie!”, „Cudownie!”, to tylko niektóre z przychylnych opinii.

„...To był dla mnie zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w tym najpiękniejszym dniu dla Państwa Młodych...” podkreślił wokalista disco polo oraz dodał, że jeżeli komuś przypadnie to do gustu, zaprasza do kontaktu! Mamy pewność, że po takich popisach wokalnych, kalendarz z pewnością szybko się zapełni.

A Wy, chcielibyście żeby podczas Waszej uroczystości zaśpiewał Przemek?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Legenda disco polo zespół Milano w Bystrzycy: Niezapomniany koncert z niespodzianką! Zobacz, co się wydarzyło!
 2. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
 3. Dawid Narożny o muzyce: „Autotune to jest najpopularniejsza wtyczka.” Będzie miał problemy? Artysta chciałby cofnąć czas?!
 4. Festiwal Weselnych Przebojów 2024! Najważniejsze informacje, kto wystąpi, bilety, transmisja w TV!
 5. Niezwykła przemiana Edyty Folwarskiej! Prezenterka Polo TV stała się znaną celebrytką i autorką książek!
 6. Żona Jacka Kurskiego oskarża nową władzę o wstydzenie się polskości?! Powód? Brak Disco Polo w TVP
 7. Nowa wersja hitu Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' właśnie podbija sieć! Tego się nie spodziewałeś. Nowy HIT?!
 8. MŁODA Natalia Adamczewska z programu Farma robi karierę w Disco! Posłuchaj przedpremierowo jej singla pt. "Drań"! |VIDEO

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie