Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo zaśpiewał w Kościele podczas ślubu! Wzruszył tym wykonaniem wiele osób!

2020-07-16T18:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo zaśpiewał w Kościele podczas ślubu! Wzruszył tym wykonaniem wiele osób! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazdor-disco-polo-spiewa-w-kosciele-podczas-slubu-wzruszajaca-piesn-poruszyla-wiele-osob-1594668216.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/Przemas17
Reklama


Życie gwiazd

To był dla mnie zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w tym najpiękniejszym dniu dla Państwa Młodych - przyznał wokalista disco polo

Reklama

Gwiazdy disco polo, na portalach społecznościowych często dzielą się z obserwatorami wolnym czasem. Artyści wykorzystują możliwości kont internetowych, w celach prezentacji m.in. swoich umiejętności wokalnych.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

Wiele razy, dzięki prywatnym nagraniom, mogliśmy usłyszeć idolkę lub idola w zupełnie odmiennym od muzyki tanecznej repertuarze. Na oficjalnym koncie jednego z popularnych wokalistów - Przemka Budki, pojawił się film z wyjątkowego wydarzenia! Okazuje się, że pierwszy raz od bardzo długiego czasu, lider grupy Eratox, miał możliwość zadbania o oprawę muzyczną ślubu!

Wykonał piękną, kościelną pieść pt. „Wśród tylu dróg”, która wyszła mu fenomenalnie! Odsłuchując nagranie można mieć ciarki na całym ciele! Podobne odczucie mieli widzowie, którzy pod materiałem zostawili masę pozytywnych komentarzy: „Pięknie!”, „Cudownie!”, to tylko niektóre z przychylnych opinii.

„...To był dla mnie zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w tym najpiękniejszym dniu dla Państwa Młodych...” podkreślił wokalista disco polo oraz dodał, że jeżeli komuś przypadnie to do gustu, zaprasza do kontaktu! Mamy pewność, że po takich popisach wokalnych, kalendarz z pewnością szybko się zapełni.

A Wy, chcielibyście żeby podczas Waszej uroczystości zaśpiewał Przemek?

Zobacz również: Wokalista disco polo podbija serca Polaków romantyczną balladą!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!
  2. Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!
  3. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.