2021-10-22T09:00:00+02:00 Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urba https://disco-polo.info/uploads/news/zapowiada-sie-kolejny-duet-w-disco-polo-kuba-urbanski---playboys-odslonil-karty-bedziecie-zaskoczenijpg.jpg

Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!

Redakcja , 22 Październik 2021  09:00
Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
Źródło zdjęć: facebook.com/boobrmedia/

Popularny wokalista właśnie zamknął się w studio nagraniowym, gdzie rozpoczął pracę nad najnowszym kawałkiem


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Uwielbiany artysta disco polo zamknął się w studiu nagraniowym, gdzie trwają prace nad jego nowym kawałkiem!

Zobacz również: Telewizja TVN zrobiła ukłon w stronę fanów disco polo! Stacja pokazała materiał o pionierach tego gatunku!

Nie od dziś wiadomo, że fani disco polo uwielbiają duety. Wszak powszechnie mówi się, że co dwie głowy, to nie jedna! Znany wokalista już niedługo zaprezentuje efekty swojej niezwykłej współpracy!

Kuba Urbański to znany gwiazdor, który wraz ze swoim zespołem Playboys od wielu lat święci trumfy na scenie disco polo. Artysta w swoim repertuarze ma wiele kawałków, które stały się wielkimi przebojami. Piosenki takie jak: “Tylko Ty”, “Moja Twoja”, czy “Lejde” to już prawdziwa klasyka gatunku!

Reklama

Kuba Urbański bez wątpienia jest jednym z najbardziej zapracowanych artystów disco polo. Lider zespołu Playboys ma głowę pełną pomysłów i sukcesywnie je realizuje. Wszystko to z myślą o fanach, którzy spragnieni są nowości od swojego ulubieńca!

Kuba Urbański właśnie zamknął się w studio nagraniowym, gdzie rozpoczął pracę nad swoim najnowszym kawałkiem, który już niedługo ujrzy światło dzienne! Może i nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, iż artyście w nagraniach towarzyszy pewna piękna blondynka! Czyżby zapowiadał się kolejny duet w disco polo? Zdjęcia, które pojawiły się w sieci rozbudziły ciekawość fanów!

Reklama

Sam artysta disco polo nie zdradza na razie żadnych szczegółów. Tajemnicza piękność to Olga Nawara, znana radomska wokalistka, która na co dzień zajmuje się oprawą ślubów! Niezwykły talent piosenkarki miało już okazję podziwiać naprawdę wiele Młodych Par!

Jak wybrzmi anielski wokal Olgi w połączeniu z bajecznym głosem gwiazdora grupy Playboys? To może być naprawdę wybuchowa mieszanka!

Zobacz również: Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Playboys & MiłyPan - Ideały
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!
  2. Popularna wokalistka disco polo oskarżona o oszustwo?! Monika Chwajoł dosadnie odpowiada na zarzuty!
  3. Uwielbiana formacja disco polo - Daj to Głośniej odkrywa karty! Artyści zaskoczyli fanów nowością!
  4. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  5. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  6. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  7. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  8. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami