2020-12-09T17:46:00+01:00 Gwiazdor disco polo w religijnej pastorałce! Artysta nagrał żywe instrumenty! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-z-mocnym-swiatecznym-akcentemjpg.jpg

Gwiazdor disco polo w religijnej pastorałce! Artysta nagrał żywe instrumenty!

Redakcja , 09 Grudzień 2020  17:46
Gwiazdor disco polo w religijnej pastorałce! Artysta nagrał żywe instrumenty!
Źródło zdjęć: instagram.com/gesekofficial/
Reklama

Najnowsza propozycja od Łukasza, to utwór pt. „Gloria”. Kolęda stworzona przez gwiazdora, to przepiękna ballada, utrzymana w klimacie pop

Reklama

Gwiazdy disco polo, w okresie przedświątecznym, bardzo ambitnie podeszły do produkcji o tematyce zimowej i bożonarodzeniowej. Wielu artystów zdecydowało się na tego typu twórczość, a każdy z nich uczynił to w swoim, wyjątkowym stylu.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo spędziły czas na szpiegowaniu! Miały w tym niezwykły cel!

Od popularnych „Christmas Songów”, przez taneczne przeboje z grudniową treścią, aż do religijnych pastorałek. Ostatnia wymieniona forma stała się twórczą inspiracją dla Łukasza Geska, znanego artysty z branży disco polo.

Wokalista nie jest nowicjuszem w tworzeniu „kościelnych przebojów”. Niejednokrotnie już wspominaliśmy o jego drugim kanale w serwisie YouTube, na którym postanowił muzycznie sławić Boga i jego imię. Najnowsza propozycja od Łukasza, to utwór pt. „Gloria”. Kolęda stworzona przez gwiazdora, to przepiękna ballada, utrzymana w klimacie pop.

Znakomita treść utworu, z pewnością trafi bezpośrednio do serc słuchaczy. Wzruszajacy teledysk, jest niezwykłą, wizualną ozdobą całego projektu. Fantastyczne brzmienie też nie wzięło się znikąd.

Gesek postanowił nagrać żywe instrumenty - saksofon sopranowy, gitary akustyczne, pianino, a dodatkowo zaaranżował wokalny chór żeński. Wszystkie zabiegi dały efekt przepięknej pastorałki, która swoją magią przenosi nas do Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz również: Gwiazda Szlagierów Śląskich pokazała prywatne kadry z Singapuru! Takiej premiery nikt się nie spodziewał!

Reklama
Zobacz teledysk: Gesek & Religion - Gloria
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo przeżył szok gdy zajrzał na swoje konto?! Fani ostro komentują!
  2. Gwiazdor zespołu Milano wrócił po chwili medialnej ciszy! Informacja, którą zdradził artysta disco polo zszokowała fanów!
  3. To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!
  4. Piękna gwiazda disco polo czaruje ślicznym biustem! Wygląda mega ponętnie! W sieci zawrzało!
  5. Cudowna gwiazda disco polo rozpaliła fanów do czerwoności! Skąpy strój podkreślił jej wszystkie atuty!
  6. Gwiazdor disco polo przyłapany z kochanką! Czadoman nie wiedział, że jest obserwowany?! FOTO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama