Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!

2020-09-09T15:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazdor-disco-polo-ma-brata-blizniaka-autentycznosc-postaci-wokalisty-w-klipach-stanela-pod-znakiem-zapytania-1599125751.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/k_ubass/
Reklama


Życie gwiazd

Mężczyzna wygląda niemalże identycznie, jak sam wokalista disco polo! Artysta nie zaprzecza

Reklama

Gwiazdy disco polo, wraz z upływem kariery, pokazują fanom coraz więcej z życia prywatnego. Odbiorcy muzyki tanecznej, interesują się co na co dzień porabiają gwiazdy, jak mieszkają i z kim spędzają czas.

Zobacz również: Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!

Na profilach społecznościowych artystów, tłumnie zbierają się obserwujący, którzy czekają na news o swoim idolu! Na instagramowym story jednego z popularnych wokalistów - Artura Suchcickiego, znanego w branży pod pseudonimem Power Boy, pojawiło się nietypowe nagranie! 

Na fotce widać sobowtóra gwiazdy! Mężczyzna wygląda niemalże identycznie, jak sam wokalista! Czyżby artysta  ukrywał przez światem bliźniaka?! Po czasie okazało się jednak, że osoba ze stories jest rzeczywiście blisko spokrewniona z piosenkarzem, ale nie jest to bliźniacze połączenie!

Mężczyźni są braćmi. Na wspólnych zdjęciach, rzeczywiście trudno na pierwszy rzut oka wskazać, kto jest kim! Dokładnie przejrzeliśmy wszystkie teledyski Power Boy’a i uspokajamy. Wszędzie główną rolę odegrał nasz, oryginalny gwiazdor.

A Wy jesteście w stanie bez problemu wskazać, który z chłopaków to Artur?

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przeprosiny - Mateusz Podemski
  2. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.