Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo ujawnił swoją romantyczną duszę! To książę z bajki!

2019-12-18T10:30:00+01:00 Gwiazdor disco polo ujawnił swoją romantyczną duszę! To książę z bajki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/krystian-pudzianowski-pudzian-band-jest-idealnym-kandydatem-na-meza-1576535415.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Krystian Pudzianowski posiada wszystkie cechy, jakie mogłyby go kreować na męża niemalże idealnego jak z bajki i snów małych dziewczynek o książętach

Reklama

Każda z pań, będąc małą dziewczynką z pewnością marzyła o księciu na białym koniu, który będzie ją nosić na rękach, przygotowywać śniadania do łóżka i robić romantyczną kolację nie tylko od święta.

Zobacz również: Czadoman publicznie wykonał test na Covid-19. Wynik nie pozostawia złudzeń. Artysta chciał odwiedzić mamę!

Przyjęło się, że ideały nie istnieją. Jednak gdyby tak przeanalizować powyższe zdanie, to wychodzi na to, że wokalista i lider Pudzian Band, Krystian Pudzianowski posiada wszystkie cechy, jakie mogłyby go kreować na męża niemalże idealnego jak z bajki i snów małych dziewczynek o książętach.

Nie jest tajemnicą, że artysta ma już serce zajęte przez uroczą kobietę, która jest wielką szczęściarą. Oczywiście życie z Krystianem pewnie nie należy do najłatwiejszych biorąc pod uwagę ilość obowiązków, jakimi został obciążony. Aczkolwiek ważne jest, żeby człowiek miał pasję.

Krystian poza tym, że śpiewa, to jest bardzo mocno powiązany ze sportem, a jak sport, to i oczywiście dieta. Wokalista niedawno opublikował na swoim Instagramowym profilu bardzo ciekawy wpis z jeszcze ciekawszym zdjęciem, napisał: - Dzień dobry kochani jak wam mija dzionek?:D Idą święta;) Pamiętajcie że śniadanko jest najważniejszym posiłkiem dnia:D Miłego dnia dla was hejka;)

Jak widać życie z artystą i sportowcem może być przyjemne. Kto z was nie chciałby codziennie z rana pysznego śniadania w wykonaniu samego mistrza? 

A tak poza tym, to warto wziąć sobie te słowa artysty do serca, bo w okresie świątecznym często ulegamy pokusom, co potem odbija się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Swoją drogą macie ulubione danie świąteczne?

Zobacz również: Kulisy konfliktu w disco polo! Lider popularnej grupy przerwał milczenie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!
  2. Paula z grupy Top Girls w czułych objęciach! Będziecie w szoku, z kim się przytula!
  3. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.