Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo uciekł z miast! Izolacja pobudziła jego kreatywność!

2020-06-23T09:40:00+02:00 Gwiazdor disco polo uciekł z miast! Izolacja pobudziła jego kreatywność! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/dokad-ucieka-z-miasta-1592656832.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/focus.discopolo
Reklama


Życie gwiazd

Tu mam ciszę i spokój. Wysprzątałem sobie wszystko i poukładałem. W takich warunkach mogę tworzyć i nagrywać – mówi z dumą gwiazdor

Reklama

Uwielbiam maj i czerwiec. Te miesiące są piękne, a ze względu na koncerty wcześniej rzadko miałem okazję nacieszyć się ich urokiem – wyjaśnia nam „piękny i boski” Zbyszek Perkowski z formacji Focus.

Zobacz również: Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!

Dlatego teraz na czas kwarantanny artysta postanowił przenieść się do domku położonego w pobliżu Puszczy Knyszyńskiej. Tu mam ciszę i spokój. Wysprzątałem sobie wszystko i poukładałem. W takich warunkach mogę tworzyć i nagrywać – mówi z dumą gwiazdor i dodaje: „Izolacja pobudza kreatywność.

Aby sobie wypełnić czas, zacząłem nagrywać różne śmieszne filmy, które pokazuję na swojej stronie. Chcę, aby w tym trudniejszym czasie ludzie znaleźli powód, by się pośmiać”. I rzeczywiście niemal każdego dnia w internecie pojawia się nowy skecz filmowy. Perkowski zaznacza, że bardzo tęskni za swoimi fanami i chciałby jak najszybciej wrócić do koncertowania.

Niestety, nic nie zapowiada, by w tym roku imprezy plenerowe odbyły się z taką intensywnością, jak w latach ubiegłych. Ale i tak możecie na mnie liczyć. Będą nowości muzyczne – podsumowuje. A na dowód tego, choć niedawno podarował miłośnikom swojego talentu piosenkę „Kawalerek”, to jeszcze przed wakacjami zapowiada kolejną premierę taneczną.

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

FOCUS - KAWALEREK

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!
  3. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.