Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo spędza wyjątkowe chwile z żoną. Zdjęcie potwierdza ich niezwykłą relację.

2020-06-01T08:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo spędza wyjątkowe chwile z żoną. Zdjęcie potwierdza ich niezwykłą relację. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-spedza-wyjatkowe-chwile-z-zona-zdjecie-potwierdza-ich-niezwykla-relacje-1590095886.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kubaplayboys
Reklama


Życie gwiazd

Zagraniczne wycieczki, obiady w restauracjach, spacery - to tylko niektóre z możliwości, na jakie decydują się idole

Reklama

Świat gwiazd disco polo zna wiele szczęśliwych małżeństw. Najpopularniejsi artyści pozostają w stałych związkach wiele lat i cieszą się wzajemnym zaufaniem.

Zobacz również: Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?

Przy każdej możliwej okazji, pary starają się w szczególny sposób celebrować wspólny czas. Zagraniczne wycieczki, obiady w restauracjach, spacery - to tylko niektóre z możliwości, na jakie decydują się idole.

Ostatnio mogliśmy podziwiać romantyczne sceny tylko we dwoje, z życia jednej z najpopularniejszych gwiazd disco polo! Kuba Urbański, wokalistka grupy Playboys, opublikował na swoim instagramie szczególne zdjęcie. Na fotografii uwiecznił nastrojowy wieczór z małżonką, przy lampce wina i sushi - dalekowschodniej potrawie, którą, jak podkreśla Kuba, wykonali sami, po raz pierwszy w życiu!

Można sobie tylko wyobrazić, jak niezwykły musiał być to czas, w którym dwoje zakochanych, przygotowuje wspólnie kolację i po zakończeniu dnia spędzają razem zmierzch.

Idol wielokrotnie podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Na jego profilu społecznościowym często możemy podglądać, jak wdzięcznie i z miłością zajmuje się swoją córką Hanią!

Wśród najbliższych, warto świętować każde, nawet najmniejsze okazje, o czym dobrze wie, lider formacji Playboys.

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  2. Popularne wokalistki disco polo Top Girls pojawią się w duecie! Gwiazdy zdradziły tajemnicę!
  3. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.