Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-20T18:23:00+02:00 Gwiazdor disco polo przyłapany z nową miłością?! Kim jest tajemnicza blond piękność! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/gwiazdor-disco-polo-przylapany-z-nowa-miloscia-kim-jest-tajemnicza-blond-pieknosc-1592430359.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo przyłapany z nową miłością?! Kim jest tajemnicza blond piękność!

Redakcja , 20 Czerwiec 2020  18:23
Gwiazdor disco polo przyłapany z nową miłością?! Kim jest tajemnicza blond piękność!
Źródło zdjęć: instagram.com/powerboy_official/
Reklama

Przedstawiciele branży disco polo, mimo że w większości są stali w uczuciach, potrafią zszokować odbiorców informacją o rozstaniu

Reklama

Przedstawiciele branży disco polo, mimo że w większości są stali w uczuciach, potrafią zszokować odbiorców informacją o rozstaniu lub wstąpieniu w całkiem nowy związek.

Zobacz również: Szokujące odkrycie Artystki disco polo! Ktoś bezkarnie używa nazwy jej zespołu?

Artur Suchcicki, to artysta, który od kilku miesięcy jest w szczęśliwej relacji ze swoją partnerką, Agnieszką. Ostatni wpis gwiazdora, mógł jednak przyprawić o szybsze bicie serca jego fanów. Branża taneczna w okresie wakacyjnym, serwuje odbiorcom dużą ilość nowości! Każdy artysta dba, by jego fani wraz z nadejściem lata otrzymali dawkę muzycznej „świeżynki”.

Dzięki portalom społecznościowym, możemy poczuć się jak uczestnicy planów zdjęciowych i obserwować pracę nad nowymi produkcjami. Na profilu jednego z najpopularniejszych wokalistów muzyki tanecznej, pojawiło się pozornie kontrowersyjne zdjęcie. Lider formacji Power Boy, dodał fotografię, na której trzyma za rękę blond piękność! Nie jest to na pewno życiowa partnerka chłopaka i tę kwestię szybko wyjaśnił opis fotki!

Okazało się, że idol również szykuje dla swoich fanów premierę! Zjawiskowa blondynka, to tylko aktorka, która zagra w klipie u boku Artura! Sądząc po pięknej scenerii, w jakiej znajduje się para, widać, że Power Boy szykuje dla odbiorców prawdziwą petardę! Artysta jest bardzo tajemniczy i na razie nie zdradził nawet tytułu nowej piosenki.

Jednak znając dotychczasową twórczość wokalisty, możemy się spodziewać przeboju, który na długo zagości na rożnego rodzaju imprezach tanecznych.

Zobacz również: Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Córka znanego wokalisty disco polo nagrała wyjątkowy utwór! Nagranie podbija sieć!
  2. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!
  3. Niecenzuralne słowa w ustach gwiazd disco polo! Wulgaryzmy staną się przepustką do sukcesu?!
  4. Bajeczny uśmiech zawróci Wam w głowie?! Efektowna nowość disco polo podbija sieć!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej